TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
 
Odwiedź Na dobre i na złe na Facebooku-u Oficjalny kanał serialu na YouTubie

Sambor i Falkowicz - runda druga!

Data publikacji: 2012-04-17 
Nina wciąż unika kontaktów z Falkowiczem - za wszelką cenę. Z daleka omija jego gabinet, a o konsultacje prosi kolegów. Gdy jeden z pacjentów wymaga pomocy chirurga, zdesperowana, przez kilka godzin próbuje odszukać Gawryłę… Choć telefon do Falkowicza zająłby tylko kilka minut. A ordynator wybucha w końcu gniewem:
Sambor i Falkowicz - runda druga!
Sambor i Falkowicz - runda druga!

- Nie rozumiem, co się do cholery z tobą dzieje?! To, że ze sobą sypialiśmy, nie powinno rzutować teraz na twoją pracę! Jesteś fatalnym lekarzem…

- Ja? Ty mówisz mi, jakim jestem lekarzem?!

Rudnicka blednie i od razu przypomina sobie historię Ludmiły…

- To ty ciągniesz kasę od dziewczyny, która mogłaby za darmo dostawać zastrzyki hormonalne w naszym szpitalu! Tylko pieniądze się dla ciebie liczą?

- I kto to mówi? Kobieta, która przez lata brała ode mnie ile się dało, teraz udaje świętą?!

Falkowicz, wściekły, podnosi głos - tak, że słyszą go wszyscy na korytarzu. Włącznie z Samborem…

- Jak mogłam być taką idiotką, żeby coś do ciebie czuć… Jak mogłam nie wiedzieć, jaki jesteś naprawdę…

- Śmiało, dokończ! Chyba nie musisz się obawiać prawdy o naszym uroczym układzie?! Większość mężczyzn woli doświadczone kobiety…

- Przeproś ją!

Sambor, po ostatnich słowach, traci kontrolę nad emocjami. Wściekły, wpada do gabinetu i staje przed rywalem... A Falkowicz posuwa się jeszcze dalej:  

- Ja mam ją przepraszać?! Święta doktor Rudnicka nie jest taka święta… A pan doktor ma u niej specjalne względy, czy też musi jej zapewniać życie w luksusie, żeby z panem szła do łóżka?

To scena, którą zobaczymy już 20 kwietnia - w 482 odcinku "Na dobre i na złe"! Jaki będzie finał? Odpowiedź czeka na antenie TVP 2… Takich emocji lepiej nie przegapić!

Komentarze
max 2012-04-17 10:45:02
co za @#@#!!!, pies ogrodnika jeden. Najpierw wykorzystał Ninę a jak Ona przejrzała na oczy i odeszła od Niego to kurczę widzę, że facet nie może tego przeżyć i postanowił Ją zniszczyć. Co? została urażona męska "duma" Profesorka Falkowicza? Jak to będzie koniec wątku Niny w serialu to przestaję oglądać ten film.
izalor 2012-04-17 11:16:38
Nina powinna być z Samborem on powinien ja zrozumieć że Falkowicz ja chcę zniszczyć bo odrzuciła jego zaloty to nie znaczy jak byli ze sobą wczesniej to musi psuć związek niny z Samborem uważam że pasują do siebie
ola79 2012-04-17 11:51:01
ciekawe jaka bedzie runda trzecia...
hanu$ 2012-04-17 14:07:24
Może poprostu rundą trzecią będzie .... będzie jakaś masakra piłą mechaniczną w3D a tak poważnie to myślę że poprostu Sambor wybaczy Ninie ;)
sylka1510 2012-04-17 16:36:42
Ciekawe jak będzie runda 3 mam nadzieje żę to będzie wywalenie Falkowicza i Michał wróci do Niny !!
hana1504 2012-04-17 17:07:09
Mam nadzieję że Falkowicz odczepi się od Niny i Nina i Michał będą razem :)
chochlik 2012-04-17 18:18:20
No cóż sądząc po tym co Sambor usłyszał. Wątpie by tak szybko z Nina do siebie wrócili. Zabrzmiało to trochę jakby on jej płacił za chyba sami wiecie co... Sambor może sie tym trochę,a nawet bardzo zrazić. W końcu to nie był zwykły romans, ale w jakimś sensie układ. Jestem ciekawa jak ta sytuacja się rozkręci bo robi się coraz ciekawiej. Falkowicz i ta jego umiejętość panowania nad soba i bardzo porywczy Sambro. A w środku Nina, starająca się powstrzymać pewnie Sambora przed jakąś głupotą. Zapowiada się naprawdę fajnie.
majeczkaes 2012-04-17 20:10:57
Jestem zagorzałą fanką tego serialu. Od samego początku.A teraz szczególnie kibicuję Samborowi i Ninie i muszę z przykrością przyznać rację Chochlikowi. Powrót tej pary do siebie nie będzie wcale łatwą sprawą i coś czuję, że koniec tego sezonu nas bardzo zaskoczy. Nie jest to łatwa para.Z przeszłością. Niestety Falkowicz efekt osiągną.A tak na marginesie dawniej postać pana Żebrowskiego nie wzbudzała u mnie jakiś większych emocji. Musze przyznać ,że po "Pręgach" to jego najlepsza rola.Bardzo jestem ciekawa jak zakończą wątek Falkowicza skoro gra tylko do końca sezonu.
aga3 2012-04-17 21:10:38
NIECH TEN CZERWIEC BĘDZIE SZYBCIEJ!!!!!!!!! Duuuuużoooooooo szyyyyyybciiiiiiiiiieeeeeeeeeeej!!!!!! Przecież ja rozumiem, że on musi jej wygarnąć, wrzasnąć. Ale przecież... Czy on nie może załatwić tego po cichu i po ludzku(nie chodzi mi o łóżku). Nie może jej powiedzieć ,,Sorry Nina wolałbym le ostatnio nie podoba mi się jakość twojej pracy." a nie wrzeszczeć na biedną dziewczynę, która chce pomóc koleżance. A poza tym taką Ninę przedstawia jako grzesznika bez wstydu a on co święty??????
Werra 2012-04-17 22:05:30
Nie da się ukryć, że barwna postać dr. Falkowicza doskonale urozmaica fabułę serialu. Ciekawe więc, co takiego wydarzy się przyszłym sezonie... :)
gosiak1 2012-04-17 22:18:42
Dokładnie ciekwie co się wydarzy:) Mam tylko taką nadzieje że Nina i Michał będą razem:)
AnnD2125 2012-04-18 10:35:07
Werra zgadzam się,będą musieli się bardzo postarać żeby stworzyć jakąś postać,która wypełni pustkę po Falkowiczu:) a będzie ciężko znależć drugą taką barwną postać.
AnnD2125 2012-04-18 10:39:49
Majeczkaes, masz racje pan Żebrowski świetnie spisał sie w roli czarnego charakteru i rzeczywiście jest to jedna z jego ciekawszych roli,zagrał to genialnie na tyle,ze na pewno na długo tę postać zapamiętam:) Tak naprawdę to ta rola sprawiła,że dostrzegłam pana Żebrowskiego jako niezwykle ciekawego aktora.
AnnD2125 2012-04-18 10:41:53
Ta scena może być bardzo ciekawa, porywczy Sambor i opanowany Falkowicz..:) zapowiada się ciekawie, ogólnie wątek Niny Michała i Falkwicza jest ciekawy ostatnio. Już się nie mogę doczekać piątku:)
AnnD2125 2012-04-18 10:49:24
Nina źle zrobiła,że od razu Michałowi prawdy nie powiedziała a Michał nie powinien też mieć do niej aż tak dużych pretensji o przeszłość.Ta sytuacja pewnie bedzie wyglądała tak,ze Falkowicz będzie prowokował Michała,uśmiechał się do niego szyderczo tylko po to,żeby go sprowokować jeszcze bardziej, ciekawi mnie jak się to zakończy.
majeczkaes 2012-04-18 13:08:38
Myślę,że Nina dobrze wiedziała jak zareaguje Michał jak się dowie o Falkowiczu i dlatego tak długo to przeciągała. Zresztą reakcja na kolejną rewelację o nich też doleje oliwy do ognia. Myślę, że bardzo trudno teraz będzie im wrócić do tego co było. A tak naprawdę to ja bym chciała usłyszeć w końcu całą historię o tym czym zajmowała się Nina.
molly-12 2012-04-18 15:25:02
Nina po prostu wstydziła się tego jaka była głupia w młodości, a Michał na pewno za niedługo ją zrozumie i znów będą razem, według mnie pasują do siebie i fajnie się ich razem ogląda, aa i strasznie podoba mi się jak są scenki Niny i Krzysia kiedyś na pewno będą szczęśliwą rodziną
AnnD2125 2012-04-18 16:23:08
No pewnie się wstydziła i tak dobrze,że mu sama powiedziała i nie dowiedział się tego od Falkowicza,pewnie się pogodzą niedługo.
majeczkaes 2012-04-18 17:52:57
Ja myślę,że nie pogodzą się tak szybko a napewno nie w tym sezonie z czego nie jestem zachwycona. Mało tego , mam dziewne przeczucie, że w to wszystko jeszcze wmniesza się Wandzia Falkowicz i pozamiata na dobre.
chochlik 2012-04-18 18:37:28
Zauważmy, że Nina i Sambor byli razem ze 3 odcinki? Z czego w końcówce trzeciego lub 4 sie pokłócili. To jak ona miała mu powiedzieć coś o sobie. Wcześniej mieli chłodne relacje. Potem niby coś do siebie czuli, ale był dystans. To co natychmiast jak coś między nimi zaszło Nina powinna mu napisać swoja historie? OK oburzył się bo miała kiedyś romans z Falkowiczem, i co? Miała nikogo nie poznać(sytuacja na chwilę gdy Sambor nie słyszał, o tym po co Nina była z Falkowiczem). Teraz po tym co się dowiedział w dość niesprzyjaących okolicznościach jestem w stanie ogarnąć jego oburzenie. Ba, jeśli by się nie wkurzył to mogło być podejrzane;) Ale macie racje na koniec sezonu sytuacja powinna być bardziej klarowna. Według mnir są dwie opcje, albo do siebie wrócą, albo będa mieli się ku sobie.
AnnD2125 2012-04-18 19:01:32
chochlik,Jeżeli pytasz kiedy miała mu o tym powiedzieć to już ci odpowiadam.Nina miała kilka okazji żeby mu o tym powiedzieć chociażby wtedy kiedy Sambor powiedział jej,że jeżeli chce mu coś powiedzieć to może to zrobić teraz(już wtedy Falkowicz był w szpitalu więc to był dobry moment na takie wyznanie) albo w momencie,gdy pytał o co mogło chodzić Falkowiczowi to było wtedy gdy kazał przekazać pozdrowienia dla Niny.
chochlik 2012-04-18 19:41:25
No niby tak. Tylko na usprawiedliwienie Niny obie sytacje miały miejsce w pracy i chyba nie jest to najlepsza chwila? A z resztą na takie rozmowy nie ma dobrego momentu. Więc masz racje. Nina bała się reakcji Michała, a tym, że nie wykorzystała okazji o októrych mówisz (ja o nich zapomniałam) to pogorszyła sprawę.
majeczkaes 2012-04-18 19:56:41
Zgadzam się w zupełności z wami. Ale pamiętajmy, że budowane jest tu specjalne napięcie żeby nie było za łatwo. Więc dlatego to tak wszystko jest przeciągane. Do końca sezonu jest tak naprawde niewiele czasu i muszą tą sytuację albo zakończyć w tym sezonie albo pozostawić w domyśle na sezon następny.
max 2012-04-19 03:03:35
może to rzuci trochę światła na postać Niny. "Zaniepokojona stanem Ludmiły Nina dzwoni po karetkę. - Pojadę, jeśli ty zostaniesz – prosi ją Ludmiła. Nie chce stracić dobrze płatnego klienta. - Z tobą mogę go zostawić. Tylko tobie ufam. - Nie ma mowy... - Przez ten pobyt w szpitalu straciłam większość klientów. Maks zawsze ma gest. Proszę cię. Pomóż. – błaga z grymasem bólu Ludmiła. Nina ubrana w sukienkę Ludmiły sama nie wierzy, że się na to zgodziła. Podchodzi do ostro balującego Maksa – pewnego siebie biznesmena. Po jakimś czasie wykruszają się najtwardsi imprezowicze. - Wreszcie sami - Maks kładzie Ninie rękę na udzie. Nina wstaje jak oparzona. - Coś ci się chyba pomyliło! - Przecież za to ci płacę... - Płacisz mi za pokazywanie miasta. Nina zbiera się do wyjścia. Maks śmieje się do rozpuku i chwyta ją za rękę. - Miasta?! Myślisz, że jesteś lepsza od innych? Zobaczymy. Nina w panice drapie Maksa po twarzy. Wykorzystuje moment i ucieka z klubu. Kilka godzin później natyka się na brutalnego mężczyznę w Leśnej Górze. Tym razem w roli pacjenta. To spotkanie odbije się echem w życiu Niny, a także Przemka, który zostanie... zwolniony." A jeśli chodzi o sytuację z Falkowiczem to wydaje mi się, że było tak jak Ona to przedstawia - była w Nim zakochana. Tyle, że Pan Profesorek miał do tego inne podejście i wykorzystał młodą, zauroczoną Nim dziewczynę. Jak się zorientwała to odeszła od Niego i trzyma się z daleka. Nie mniej ten nie daje Jej spokoju i próbuje Ją zniszczyć. Co do Michała to nie powinien osądzać Niny po pozorach mają w pamięci własne doświadczenia. Swoją drogą to zastanawiające jak szybko i łatwo ludzie oceniają kogoś po pozorach. Zastanawia mnie również czemu ludzie, którzy z natury są raczej nazwijmy to "cisi i wycofani", niezbyt pewni własnej wartości są najczęściej nielubiani przez otoczenie.
majeczkaes 2012-04-19 06:27:47
"Swoją drogą to zastanawiające jak szybko i łatwo ludzie oceniają kogoś po pozorach. Zastanawia mnie również czemu ludzie, którzy z natury są raczej nazwijmy to "cisi i wycofani", niezbyt pewni własnej wartości są najczęściej nielubiani przez otoczenie."Niestety mnie też to bardzo boli ale takie jest życie a niektórzy ludzie są na tyle prymitywni,że nie nie trzeba im nic więcej poza pozorami. Ja kibicuję całym sercem Ninie od samego początku. Własnie dlatego, że nie jest taka jak Wiktoria pełna temperamentu (chociaż Wiki bardzo lubię)tylko właśnie zdystansowana a kiedy trzeba walcząca o swoje.Pamiętajmy z jakiego domu wyszłą.Nie było jej łątwo a to jakie podejmowała decyzje w przeszłości myśle jest jej prywatną sprawą. Każdy ma jakąś tajemnicę.I dobrze by było żeby o tej tajemnicy opowiedziała Samborowi.
grazynalato 2012-04-19 07:50:59
mi najbardziej podoba się wątek Niny iSambora. Oglądam NDiNZ od początku i nigdy nie przypuszczałam, że Michał z negatywnej postaci przekształci się "na plus". Ja też kibicuje Ninie i Michałowi. Swego czasu myslałam, że Sambor zwiąże się z Iwoną (panią anastazjolog). Pomiędzy nimi cos zaczęło się dziać. Tak naprawdę to bardzo żal mi michała. W życiu spadło na niego tyle nieszczęść. Teraz kiedy mógłby ułozyć sobie życie z Niną taki Falkowicz wszystko popsuje. Mam nadzieję, że ta sytuacja zakończy się pomyślnie. Chyba wszyscy kibicują Ninie i michałowi.
grazynalato 2012-04-19 07:51:34
Była runda pierwsza, jest druga. ciekawe jaka będzie trzecia?
sylka1510 2012-04-19 14:10:47
ja bardzo lubię Ninę chciałbym się dowiedzieć całej prawdy o jej przeszłośc. Narazie wiadomo że oprowadzaało podobno bogatych kolesi po mieście. Fakt Michał nie powinie tak ostro reagować na jej były związek z Falkowiczem . Ale jednak Nina brała o Falkowicz kasę to tak jakby miała sponsora ?!
AnnD2125 2012-04-19 14:30:52
No właśnie sprawa Niny mnie ciekawi,Falkowicz przedstawia sprawę tak jakby Nina rzeczywiście traktowała go jak sponsora,jednak ona mówiła,że go kochała. Wszystko się okaże,bo narazie to jest troche niejasne.
chochlik 2012-04-19 16:42:19
No dobrze Nina nie jest taka jak Ludmiła. Wie o tym widz, ale michał nie, więc ma prawo się wściekać, słysząc sugestie (czy prawdziwe sie okaze), że Nina była z nim tylko dla kasy.
majeczkaes 2012-04-19 19:51:27
Reakcja Michała jest jak najbardziej prawidłowa. Tylko do końca sezonu zostało jakieś pięć góra sześć odcinków (niewiem do kiedy trwa sezon) i wątpię w to żeby wyjaśnili sobie wszystko w tym sezonie. A strasznie się wkurzam jak takie numery robią mi przed wakacjami. Później trzeba czekać prawie trzy miesiące a nie należę do osób cierpliwych.
2012-04-19 21:41:45
nie do końca się zgodzę, że reakcja Michała jest prawidłowa. Po pierwsze: zdaje się, że Nina z Michałem są w dość zażyłych stosunkach więc wnioskuje z tego iż poznali się już bliżej i wiedzą o sobie coś więcej - normalnie chyba nie chodzi się do łóżka z kimś na kim komuś nie zależy (ale może ja jestem starej daty). Po drugie: skoro Michałowi zależy na Ninie i czuje do Niej coś więcej to chyba powinien Jej ufać i skoro Ona mówi mu, że była w Falowiczu zakochana a tamten ją skrzywdził to powinien Jej uwieżyć. Tym bardziej, że Falkowicz pokazał swój charakter z jak najgorszej strony ( ja przynajmniej uwierzyłbym osobie którą kocham a nie jakiemuś facetowi, który wykorzystuje młode dziewczyny i traktuje ludzi jak przedmioty). Tym bardziej, że Nina wiele razy dała dowody oddania wobec Michała. Po trzecie: biorąc pod uwagę obecne czasy to nie rozumiem tego świętgo oburzenia, że Nina była wcześniej z kimś związana. Michał też był, czego żywm dowodem jest Krzysiu, a Matka Krzysia to nie jedyna kobieta z którą Michała coś łączyło. Zaś jeśli chodzi o to, że Nina mówi to dopiero teraz. No co cóż: czy chwalimy się naszymi porażkami i rzeczami niechlubnymi. Jakoś nie wydaje mi się żeby Michał pochwalił się własną przeszlością. Powiedział tylko, że kiedys był innym człowiekiem ale nie powiedział jakim i w co był zamieszany. Zgadza się ciężko pracował na to żeby się zmienić i żeby otoczenie zmieniło o Nim zdanie na lepsze. Nina również wiele w życiu przeszła i próbowała udowodnić swoją wartość nie mając oparcia w nikim dopóki nie pojawił się Michał a i On nie od początku był za Nią. Owszem początek Ich znajomości nie był zbyt fortunny ale i Michał w tamtym momencie nie dokońca był w porządku wobec Niny. Normalnie nie "napada" się na osobę, która znalazła nasze dziecko w środku nocy i zopiekowała się nim. Reakcja Michała była zgoła odmienna więc wydaje się, że Nina postąpiła właściwie w danej sytuacji. A w momencie kiedy zorientowała się, iż nie właściwie oceniła Michała starała się Mu za wszelką cene pomóc. Poszła nawet do swojego ojca z którym majwyraźniej nie ma najlepszych stosunków. W związku tym uważam, że zachowanie Michała nie do końca jest dla mnie zrozumiałe i właściwe. Wydaje mi sie, że Nina zasługuje na to by Michał Ją lepiej potraktował. Cały czas mam jednak nadzieję, że sobie jednak wszystko w końcu wyjaśnią i się pogodzą.
majeczkaes 2012-04-19 22:46:33
Ja to odbieram tak: Falkowicz działa na Michała powiedziałabym toksycznie. Wygląda to jak walka dwóch samców alfa. Dochodzi do tego męskie ego i ambicja dwóch gości względem jednej kobiety. Falkowicz już podpadł parę razy Michałowi za traktowanie Wiktorii i generalnie większości personelu a sprawa z Niną , mam wrażenie jest dla niego lekkim szokiem. Po prostu facet jest zazdrosny. A niestety można być zazdrosnym o przeszłość.To prawda, że Nina i Michał trochę się poznali i ale o przeszłości nie rozmawiali.Tak naprawdę to pewnie dopiero będą się poznawać jak scenarzyści nam pozwolą. Poza tym Michał ma dość porywczy charakter i jego reakcja w tej sytuacji uważam była w jego stylu.A wszystko to pewnie jeszcze trochę potrwa bo po odcinku za tydzień gdzie dostanie z liścia od Niny to pewnie długo będziemy czekać na jakieś pozytywne wibracje.
monhom1 2012-04-20 10:59:30
Nina i Michał bendą razem Sambor powie Ninie -wybaczam ci kochana;]. Nina powie ten Falkowicz to idiota;[. Wanda dziękuję za pomoc-Nina;]
consalida 2012-04-20 19:34:52
Łeb temu ćwokowi falkowiczowi urwę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nina ma być z Samborem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ola79 2012-04-20 21:26:18
runda druga fajowska-miny Falkowicza rewelacyjne:)jest świetny:)
AnnD2125 2012-04-20 21:27:38
Tak ten moment pokazujący jego zdziwioną twarz na końcu był niezły:) Aż byłam ciekawa co dalej a tu...koniec: ( Ale scena udana :)
majeczkaes 2012-04-20 21:59:33
Co do Falkowicza to bez dwóch zdań bezkonkurencyjny i znakomity. Naprawdę rewelacyjnie zagrany. Natomiast co do moich ulubieńców Michała i Niny to odpadłam. Ja tu nie widzę narazie żadnych szans na pogodzenie. Nawet nie wiadomo od czego należałoby zacząć. Oczywiście rozmowa. Ale po tej akcji Michała w następnym odcinku to kompletna porażka na całej linii. Muszę przyznać,że zapowiada się dość skomplikowana historia a dzisiaj czytałam, że Żebrowski w jakimś wywiadzie powiedział, że postać Falkowicza bardzo mu się podoba bo budzi skrajne emocje i nie jest powiedziane,że skończy się na tym sezonie. Tak więc zapowiada się ciężki Falkowiczowski sezon.Poza tym ostatnia mina Falkowicza bezcenna.
majeczkaes 2012-04-20 21:59:34
Co do Falkowicza to bez dwóch zdań bezkonkurencyjny i znakomity. Naprawdę rewelacyjnie zagrany. Natomiast co do moich ulubieńców Michała i Niny to odpadłam. Ja tu nie widzę narazie żadnych szans na pogodzenie. Nawet nie wiadomo od czego należałoby zacząć. Oczywiście rozmowa. Ale po tej akcji Michała w następnym odcinku to kompletna porażka na całej linii. Muszę przyznać,że zapowiada się dość skomplikowana historia a dzisiaj czytałam, że Żebrowski w jakimś wywiadzie powiedział, że postać Falkowicza bardzo mu się podoba bo budzi skrajne emocje i nie jest powiedziane,że skończy się na tym sezonie. Tak więc zapowiada się ciężki Falkowiczowski sezon.Poza tym ostatnia mina Falkowicza bezcenna.
majeczkaes 2012-04-20 22:00:42
Przepraszam wcisnęłam niechcący dwa razy.
milusińska 2012-05-02 20:13:28
FALKOWICZ JAKA MINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!**;)
woj123 2012-05-05 12:37:53
Runda druga do bani nawet się nie pobili!
woj123 2012-05-05 12:40:18
Falkowicz musiał być strasznie rozpieszczonym bachorem.
woj123 2012-05-05 12:41:21
Pogodzą się pogodzą widziałem zwiastun.
2016-10-17 17:48:12
Hi Kacphse,Falulty wise , i would rate as following:RUIA, Somaiya, KHALSA …..Whats your Percentage in HSC??Well, you have to take an appointment with the AUTHORITIES in the respective colleges and then you would learn more about Management Seats….
2016-10-17 20:13:55
That's a wise answer to a tricky queoitsn
2016-10-22 07:26:38
Hey, that post leaves me feeling foiolsh. Kudos to you!
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
 • Wiadomości: W mundurze i z odznaką

  Jak najlepiej spędzić wakacje? Radosław Krzyżowski w dzieciństwie uwielbiał jeździć na harcerskie ob ...
 • Wiadomości: Telekamery 2016: DZIĘKUJEMY!

  Kochani, mamy dobrą wiadomość... Michał Żebrowski zdobył Telekamerę 2016 dla najlepszego aktora!
 • Wiadomości: Z uśmiechem…

  W teatrze aktorzy czasem „gotują się” i nie mogą powstrzymać śmiechu… A kamienną twarz trudno zachow ...
 • Niusy z serialu: Wideo: Prośba Matyldy

  Do 4 lutego trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery 2016, a Matylda prosi Was o głosy dla profesora ...
 • Ekstra: Prośba Matyldy

Bitwa

Najlepsza impreza

"Weselny" grill Agaty i Pawła
"Parapetówka" u Latoszków
Liczba głosów: 80569
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Której parze kibicujesz najmocniej?

 • Agata i Marek
 • Hana i Piotr
 • Lena i Latoszek
 • Wiki i Tomasz
 • Nina i Sambor
 • Ola i Przemek
 • Wiki i Adam
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
więcej >> x
 
BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!