TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
 
Odwiedź Na dobre i na złe na Facebooku-u Oficjalny kanał serialu na YouTubie

Szczepan ma wiele twarzy / Rozmowa z Kamilem Kulą

Data publikacji: 2015-04-13 
Kieruje się dewizą, że facet powinien wstać rano i pójść do pracy. Rzadko ma wolne - występuje w teatrze, dubbinguje i ma zdjęcia do „Na dobre i na złe”. Szczepan, którego gra w serialu TVP 2, jest salowym w Leśnej Górze, ochroniarzem w nocnym klubie, miłośnikiem szachów i pięknych kobiet. Za cel postawił sobie uwiedzenie Agaty.
Szczepan ma wiele twarzy
Szczepan ma wiele twarzy

Mam wrażenie, że Szczepan jeszcze wiele razy zaskoczy fanów „Na dobre i na złe”...

Szczepan jest otwarty na świat, ma dużo pasji, to wieczny optymista. Człowiek, którego wiele rzeczy ciekawi, który ma mnóstwo zainteresowań. Sam z czasem będę odkrywał, co go inspiruje. Na razie wiadomo, że był hokeistą, ale kontuzja nie pozwoliła mu na zawodowe uprawianie tego sportu. Gdy leżał w szpitalu, gdzie leczył nogę, zafascynowały go szachy.

Pracuje w Leśnej Górze jako salowy, bo chce zdobyć doświadczenie i pieniądze na studia pielęgniarskie.

Dorabia w szpitalu, ponieważ - mimo że jest młodym człowiekiem - ma na siebie pomysł. Żeby osiągnąć cel i zostać pielęgniarzem, pracuje również jako ochroniarz w klubie nocnym. Szczepan ma wiele twarzy (śmiech).

Ta rola jest mi bliska ze względu na moją mamę, która jest pielęgniarką. Pracuje na oddziale noworodków w szpitalu w Tarnowie, skąd pochodzę. Znam ten zawód od innej strony, słyszałem w domu wiele historii. Gdy powiedziałem jej, że będę grał faceta, który chce zostać pielęgniarzem, bardzo ją to rozbawiło. Dochodzą do mnie słuchy, że mam grupę fanów na oddziale, gdzie pracuje. Oglądają serial i trzymają za mnie kciuki. A ja, gdyby zaszła taka potrzeba, zawsze mogę zwrócić się do mamy, żeby udzieliła mi korepetycji (śmiech).

Czy Szczepan dopnie swego i uwiedzie Agatę?

Coś jest na rzeczy, ale kobieta zmienną jest, może być różnie. Nic nie jest ani białe, ani czarne, życie składa się z masy szarości i wielu barw. W tym wątku, między naszymi bohaterami, bardzo dużo się wydarzy. Najwięcej scen mam z Emilką Komarnicką (Agata - przyp. aut.), ale na planie często spotykam się również z Julią Kamińską, która gra Zuzę. Także za jej sprawą dojdzie do ciekawych zdarzeń dotykających ważnych zagadnień współczesnego świata, a mianowicie - postępującej emigracji. Być może widzowie zobaczą ślub... Więcej nie powiem, zapraszam przed telewizory.

Jak ci się pracuje na planie „Na dobre i na złe”?

Fantastycznie, każdego dnia na planie spotykam świetnych aktorów, którzy są profesjonalni i koleżeńscy. Rewelacyjna jest cała ekipa serialu, zaczynając od dziewczyn w garderobie, poprzez wszystkich pracowników technicznych, kończąc na reżyserach. Jest energia, chęć zrobienia czegoś wartościowego, nie ma mowy o pracy na pół gwizdka. Spotkanie z Łukaszem Palkowskim, który dostał Orła za reżyserię (za film „Bogowie” - przyp. aut.), to super sprawa. Nic tylko grać!

„Na dobre i na złe” ma bardzo dużą oglądalność, to serial, który wykreował wiele gwiazd. Czy zastanawiałeś się na tym, że rola Szczepana może wiele zmienić w twoim życiu?

Oczywiście zdaję sobie sprawę z popularności serialu, już ją odczuwam, mimo że pojawiłem się dopiero w kilku odcinkach. Ale przyjmując tę propozycję, nie zastanawiałem się, ile osób ogląda serial i co w związku z tym się wydarzy. Popularność nie jest moim celem, tylko czymś pobocznym. Mam pasję, jestem aktorem - gdy wchodzę na plan czy scenę, skupiam się, żeby wykonać swoją pracę, dobrze zagrać, nie myślę o oglądalności, rozpoznawalności. Każdą rolę traktuję jako wyzwanie i możliwość rozwoju, po prostu. To spotkanie z nowymi ludźmi, aktorami i ciągła nauka.

Oprócz pracy na planie „Na dobre i na złe” poświęcasz dużo czasu teatrowi. Gdzie można cię obecnie zobaczyć?

Gram w trzech spektaklach warszawskiego Teatru Kwadrat - „Okno na parlament”, którego premiera odbyła się w styczniu, „Ciotka Karola 3.0” oraz „Przez park na bosaka”. Występujemy na macierzystej scenie i dużo podróżujemy po Polsce. Niedawno byliśmy w Radomiu, za chwilę jedziemy do Częstochowy i Białegostoku. Ludzie w mniejszych ośrodkach chętnie przychodzą na nasze spektakle, zazwyczaj jest komplet publiczności. Miałem już przyjemność wystąpić w Tarnowie, gdzie pojechaliśmy na Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA. Niesamowite przeżycie, to był mój pierwszy raz na scenie w rodzinnym mieście po ukończeniu szkoły teatralnej (Akademia Teatralna w Warszawie - przyp. aut.). Tremowałem się bardziej niż zwykle, ponieważ miałem poczucie, że jestem przed swoimi, że inaczej na mnie patrzą, że są na mnie skupieni.

Masz czas, żeby poleżeć do góry brzuchem, poleniuchować?

Mam poczucie, że facet powinien rano wstać i pójść do pracy. Staram się tego trzymać, w marcu miałem wolne trzy dni. Oprócz grania w teatrze i na planie, mam sporo wyzwań dubbingowych, współpracuję z kilkoma studiami, ciągle się przemieszczam. Niedawno do kin wszedł „Kopciuszek”, w którym podkładam głos księciu.

Staram się dbać o kondycję psychiczną, czytam, relaksuję się. Gorzej z uprawianiem sportu - nie mam na to zupełnie czasu, co mnie martwi, bo aktor musi być sprawny. Szczęśliwie przyszła wiosna, więc wskoczę na rower. W Warszawie po zamknięciu mostu Łazienkowskiego korki są nie do zniesienia, nie opłaca się jeździć samochodem, bo zajmuje to za dużo czasu. Myślałem, żeby zainwestować w skuter, ale trochę się boję, bo kierowcy w Polsce nie są jeszcze przyzwyczajeni do jednośladów. Może być zbyt niebezpiecznie, dlatego poprzestanę na rowerze.

Rozmawiał: Kuba Zajkowski

Komentarze
2016-10-17 15:33:20
Det var ikke så tung å gå med truger. De er leddet - eller fjærer på en måte så man går som vanlig. Mye lettere enn å gå ignonjem snøen;)
2016-10-17 20:11:39
Thanks for inoucdrting a little rationality into this debate.
2016-10-22 07:24:45
Yo, that's what's up trlulftuhy.
2017-07-25 13:48:20
Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always by your side? Our website will come as an excellent solution to write my essay
2017-07-26 13:19:49
EssayErudite.com is the web's leading provider of quality and professional academic writing. When it comes to essay writing, an in-depth research is a big deal. Our experienced writers are professional in many fields of knowledge so that they can assist you with virtually any academic task. We deliver papers of different types: essays, theses, book reviews, case studies, etc. We have thousands of satisfied customers who have already recommended us to their friends. Why not follow their example and place your order today?
2017-07-29 02:00:58
VasTutNet точка ru удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!
2017-08-02 01:57:13
Хотели бы разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут секс-игрушки Один из самых популярных методов достигнуть ярких ощущений – купить вибратор. С его помощью легко добиться стимуляции особо чувствительных зон и точек на теле. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными друг с другом. Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно найдете то, что придется по душе вам обоим. Стоит отметить: купить презервативы, вакуумные помпы, вагинальные шарики,фаллоиммитаторы, и остальные игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).
2017-08-29 00:36:55
Хотите как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят эротические товары Один из самых популярных методов достичь невероятных ощущений – купить вибратор. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными друг с другом. Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы непременно найдете то, что понравится вам обоим. Стоит заметить: купить презервативы, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).
2017-09-13 15:55:38
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 3.0 XEvil 3.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami. Uznawanie przez firmę Captcha Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów! Czytasz to - to znaczy, że działa! ;) Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
2017-09-13 17:25:19
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 3.0 XEvil 3.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami. Uznawanie przez firmę Captcha Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów! Czytasz to - to znaczy, że działa! ;) Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
2017-10-21 02:07:51
My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his anxiety. I totally told him to interaction and deal with it.
2017-10-27 00:28:07
Hi all! Lately I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well website and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2017-10-29 12:45:29
Hi all! Lately I have been fighting with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well here and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2017-11-11 11:11:45
My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and cried about his anxiety. I totally told him to this and deal with it.
2017-11-15 13:31:15
My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and complained about his insomnia. I totally told him to click here and deal with it.
2017-11-27 12:08:23
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami. Uznawanie przez firmę Captcha Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów! Czytasz to - to znaczy, że działa! ;) Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
2017-12-22 11:10:28
buy college essays buy essay cheap college admission essay help cpm homework help best custom essay writing service help me write essay write my paper cheap professional dissertation writers cheap custom essay writing services best essay writers write my essay online
2017-12-26 23:45:06
апрапрапр
2018-03-12 01:53:19
My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his anxiety. I totally told him to read more and deal with it.
2018-03-14 01:54:47
Hello everyone! Recently I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well link and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-03-16 21:40:06
Hello all! Recently I have been struggling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well read more and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-03-16 22:26:58
My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his insomnia. I totally told him to this and deal with it.
2018-03-18 22:53:00
Hi everyone! Recently I have been struggling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well here and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-03-18 23:31:07
My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his wakefulness. I totally told him to link and deal with it.
2018-03-20 21:37:33
Hi everyone! Lately I have been fighting with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well this and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-03-21 04:02:34
Hello all! Lately I have been battling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well interaction and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-03-24 07:44:24
My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his wakefulness. I totally told him to interaction and deal with it.
2018-03-24 08:11:23
Hi everyone! Recently I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well Contact and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-04-12 01:48:31
Hi everyone! Recently I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well interaction and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-04-15 18:37:43
My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his wakefulness. I totally told him to link and deal with it.
2018-04-20 02:48:36
Hey everyone! Recently I have been fighting with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well which type of phentermine is best and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-04-25 00:26:13
Hello all! Recently I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well
2018-04-25 00:43:09
Hello all! Lately I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well
2018-04-26 23:23:00
Hello everybody! Recently I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well how to lose weight on phentermine and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-04-27 08:39:44
My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his sleeplessness. I totally told him to this and deal with it.
2018-05-02 23:02:54
Hello everyone! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well diet drugs phentermine and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-05-03 00:16:34
My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his anxiety. I totally told him to vardenafil vs viagra and deal with it.
2018-05-05 05:55:28
My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his sleeplessness. I totally told him to this and deal with it.
2018-05-17 09:08:22
My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his wakefulness. I totally told him to prednisone and humira and deal with it.
2018-05-23 05:02:29
Hey everybody! Recently I have been battling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well modafinil diarrhea and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
2018-05-29 22:21:07
My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his sleeplessness. I totally told him to more effective than viagra and deal with it.
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
Bitwa

Tomasz kontra Przemek

Tomasz
Przemek
Liczba głosów: 73359
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Której parze kibicujesz najmocniej?

 • Agata i Marek
 • Hana i Piotr
 • Lena i Latoszek
 • Wiki i Tomasz
 • Nina i Sambor
 • Ola i Przemek
 • Wiki i Adam
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
więcej >> x
 
M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!