TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
 
Odwiedź Na dobre i na złe na Facebooku-u Oficjalny kanał serialu na YouTubie

Odcinek 521

Data publikacji: 2013-04-17 
Latoszek nocuje u Konicy. Jest zły na żonę, że nie daje mu szansy na wyjaśnienie nieporozumienia.
Odcinek 521
Odcinek 521

Latoszek nocuje u Konicy. Jest zły na żonę, że nie daje mu szansy na wyjaśnienie nieporozumienia.

Zakupy z Haną nie poprawiają samopoczucia Leny - sukienka, którą przymierza przypomina jej o braku piersi. Hana zaciąga przyjaciółkę do kliniki chirurgii plastycznej. Jednak rozmowa o rekonstrukcji piersi okazuje się dla niej zbyt bolesna. Później Lena przyznaje, że stała się zazdrosna o Witka, bo nie czuje się pełnowartościową kobietą. Teraz zrozumiała, że była wobec niego niesprawiedliwa.

Ola, zniechęcona początkowym niepowodzeniem, zwleka z powrotem na staż. W barze, gdzie chwilowo dorabia, udziela pomocy mężczyźnie, który dostał zawału. Fachowo wykonuje masaż serca do czasu przyjazdu pogotowia. Dyżurujący w karetce Przemek zabiera Olę ze sobą do szpitala.  

Agata podejrzewa boreliozę u pacjenta, ale testy wychodzą ujemnie. Kiedy Zbigniew  przyznaje, że ukąsił go kleszcz, Latoszek drąży temat. Dowiaduje się od Leny, że istnieje bakteria, która może oszukać testy.  

W szpitalu pojawia się Paweł – jego nieoczekiwana wizyta wytrąca Agatę z równowagi. Były mąż  wyznaje, że nadal ją kocha i natarczywie prosi o drugą szansę. Z pomocą przychodzi Agacie Latoszek. Kiedy następnego dnia Woźnicka znajduje w pokoju lekarskim swoje zdjęcia z Pawłem z okresu szczęśliwego małżeństwa, przerażona ucieka do sali rehabilitacyjnej. Tam Latoszek próbuje pocieszyć zapłakaną przyjaciółkę. Przytula ją i wtedy sytuacja wymyka się spod kontroli.

Komentarze
c1a2h9n9r7 2013-04-18 11:12:15
Super odcinek! Zobacz go na NaDobreOnline.eu Polecam!
martyna1358 2013-04-21 18:45:49
Co do Hany, czy Wy tego nie widzicie? Totalne beztalencie i w ogóle nie umie grać, ciekawe kto ją zatrudnił w tym serialu. Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale to już po prostu trzeba być ślepym. Oglądam na dobre i na złe prawie od początku i uważam, że Hana w ogóle się nie nadaje do swojej roli. Ci którzy ją lubią to naprawdę muszą być bardzo krótkowzroczni i to pewnie większość tych osób, które oglądają M jak miłość czy inne tego typu badziewia. Boże, jak ona beznadziejnie wypowiada swoje kwestie i ogólnie jest mecząca. To jest chyba jedyna postać, której po prostu nie mogę znieść, oczywiście nie przepadam też za paroma innymi, ale ją o wiele za dużo pokazują. Mam nadzieję, że niedługo zniknie z mojego ukochanego serialu, bo psuje mi tylko nastrój. A co do romansu Witka i Agaty, od dawna podobał mi się ten pomysł. :) Są to moje ulubione postacie razem z Wiktorią, Przemkiem, Leną, Samborem, Treterem i Falkowiczem. Oni naprawdę umieją grać. :) Lubiłam też Piotra do czasu aż nie zaczął się zadawać z tą waszą ukochaną i boską Haną...
joch 2013-05-17 21:06:33
uważajcie na stronę nadobreinline.eu! wcale nie jest darmowa!
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
Bitwa

Wiki czy Kasia?

Wiktoria Consalida
Katarzyna Dąbrowska
Liczba głosów: 99642
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Której parze kibicujesz najmocniej?

 • Agata i Marek
 • Hana i Piotr
 • Lena i Latoszek
 • Wiki i Tomasz
 • Nina i Sambor
 • Ola i Przemek
 • Wiki i Adam
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
więcej >> x
 
BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki