TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
 
Odwiedź Na dobre i na złe na Facebooku-u Oficjalny kanał serialu na YouTubie

Wideo: Magda i Piotr - początek nowej historii?

Data publikacji: 2012-12-07 
Dzięki fotostory wiecie już, że Magda znów pojawi się w życiu Piotra. Czy przyjmie od niego pomoc? I zgodzi się, by Gawryło - jako ojciec Tosi - stanowił odtąd część jej rodziny?
Wideo: Magda i Piotr - początek nowej historii?
Scena przedpremierowa: Magda i Piotr - początek nowej historii?

Ciekawych zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z odcinka numer 503!

Komentarze
anuśka 2012-12-07 17:35:46
Może i początek nowej historii ale chyba bardzo krótkiej i szybko ta historia się skończy. Mam taką nadzieję i na to by wyglądało skoro wiemy że Dereszowska zagra tylko w kilku odcinkach.
felicja 2012-12-07 19:31:40
Ja to sie w sumie boje tylko o jedno..... Dereszowska owszem wystapi w kilku odcinkach, ale oby to nie bylo tak, ze ona wystapi w 3 odcinkach porwie Piotra ze soba na dlugo, nie bedziemy ich ogladac, a potem (powiedzmy za jakies 2,3 miesiace) Dereszowska pojawi sie na nastepne 2 odcinki zeby pokazac jej rozstanie z Piotrem..... Jakby nie patrzec bedzie w 5 odcinkach, to tez kilka :)
anuśka 2012-12-07 20:19:11
Też się wlaśnie tego obawiam że ta Magda porwie Piotra i gdzieś razem wyjadą na jakiś czas. Stąd też by wynikała rzadka obecność pana Marka na planie. Może właśnie Piotr wyjechał z Magdą. Ale przecież wróci bo wiemy że pan Marek zostaje w na dobre więc Piotr na pewno wróci. Tylko co go zmusi do powrotu skoro w sumie on nie ma tu do czego wracać. To znaczy ma ( dziecko z Haną będzie miał ) ale on o tym nie wie i na pewno przed wyjazdem się nie dowie. A Magda perfidnie go porwie żeby uniemozliwić kontaktowanie się z Haną i żeby zapomniał o niej i mógł poświęcić się jej i Tosi. Żeby mogli być normalną rodziną. Jest jeszcze druga opcja na fb już ktoś o tym pisze i myślę że to jest prawdopodobne. Ta rzadka obecność pana Marka na planie może wynikać z tego że Piotr siedzi w więzieniu za ten wyciek danych i za przekręty Falkowicza. Na fb napisali że pan Marek "jeszcze" w grudniu pojawi się na planie. Można to jeszcze rozumieć dwojako. "Jeszcze" w grudniu a w styczniu już nie. Albo skoro napisali że nigdzie się nie rusza z na dobre to to "jeszcze" może być dla uspokojenia tych którzy ciągle się pytają kiedy pan Marek będzie na planie. Ja trochę się tego "jeszcze" boję i jestem chyba takim niedowiarkiem jak nie zobaczę pana Marka w styczniu w raportach z planu to nie uwierzę. Pewnie po odc 505 będziemy dużo więcej wiedzieli. A ten odcinek dopiero po Nowym Roku więc strasznie długo trzeba czekać. Ale w następny poniedziałek jest nowy Świat Seriali to może tam coś napiszą.
jaaaaa 2012-12-07 21:32:52
A ja mam nadzieję,że to poczatek nowej historii i niech ona się już nie kończy. Niech Magda i Piotr zyją długo i szczęśliwie. Bo te losy doktora Piotra są już nie do zniesienia.
anuśka 2012-12-07 21:54:37
Jest to początek nowej historii ale pewnie tak jak powiedzialam krótkiej. Bo Dereszowska ma pojawić się tylko w kilku odcinkach a pan Marek nie odchodzi z na dobre więc Magda i Piotr raczej nie będą długo razem. A poza tym na forum w wątku Na dobre i na złe asia wrzuciła link do artykułu. Przeczytajcie sobie. Wynika z niego że w odc 511 na początku lutego Hana pojedzie z Przemkiem do ambasady WB żeby załatwić jakieś formalności związane z odnalezieniem się jej męża. Jakie to mogą być formalności? to chyba znaczy że jeszcze wtedy Hana jest z Jamesem. Tylko co za formalności może załatwaić w ambasadzie i gdzie jest Piotr?
felicja 2012-12-07 21:59:01
anuśka ale skąd wiadomości o odcinku aż 511 ?????
anuśka 2012-12-07 22:03:03
Felicjo wejdź na forum serialu i tam znajdź wątek Na dobre i na złe. Na ostatniej albo na przed ostatniej stronie na pewno na 112 znajdziesz link do artykułu o kręceniu zdjęć do na dobre w Otwocku. Przeczytaj sobie ten artykuł. Stąd te informacje. A jak przeczytasz powiedz mi co tym wszystkim myślisz.
felicja 2012-12-07 22:13:28
To pewnie wtedy kiedy na planie "rządziła" Kamilla Baar i Marcin Rogacewicz :) parę dni temu. Nie wiem co o tym myśleć tym bardziej że na zdjęciu Hana nie wygląda jakby była w ciąży...No ale skoro Dereszowska jest przewidziana na kilka odcinków to może być ich nawet 6 albo i 7 więc akurat starczyłoby na półtora miesiąca... Piotr albo wyjechał z Magdą na kilka odcinków albo rzeczywiście siedzi w więzieniu (tak przynajmniej twierdzą faceci w mojej rodzince)
anuśka 2012-12-07 22:23:33
Ja właśnie też zwróciłam uwagę na to że nie widać po Hanie ciąży. Żadnego brzucha ani nic. Ale ile czasu w serialu może upłynąć od odc 505 do odc 511? Zakładając że w odc 505 Hana jest powiedzmy w 8 albo 9 tygodniu ciąży. Może upłynąć miesiąc chyba co? albo półtora miesiąca góra. Więc może to jeszcze za wcześnie żeby było widać. A w serialch chyb robią tak że aktorkom które grają ciążę przyczepiają dopiero duże brzuchy czyli już taką zaawansowaną ciążę. Nie wiem ale chyba Hana nie poroniła bez przesady. To by trochę było przegięcie. A co to za fromalności ona może załatwiać? Skoro wiemy że Hana nigdzie nie wyjedzie. Więc o co tu może chodzić? No i chyba raczej w tym odc Hana jest nadal z Jamesem.
felicja 2012-12-07 22:32:17
Nie wiemy czy Hana jest z Jamesem, bo o jego obecności nie ma ani słowa. Hana jest tam tylko z Przemkiem. Być może jakiś pozew rozwodowy? To by mi najbardziej pasowało, ale tu wszystko zaczyna być coraz bardziej pokręcone. A ciąża...Myślę że w tym 505 to dopiero jakiś 4-6 tydzień tej ciąży :) w 511 to może być 3 miesiąc i jeszcze nie widać. już mnie to zaczyna denerwować :)
anuśka 2012-12-07 22:43:55
Powiem ci szczerze że mnie też. Wygląda na to że od tamtej pory kiedy Michales pojawił się w raporcie z planu ( pod koniec listopada ) nie ma go już na planie. Chyba że znowu nas oszukują i ukrywają jego obecność. Ale po co mieliby to robić? A co do ciąży to kolejną głupotą byłoby gdyby Hana poroniła. Ludzie no bez przesady. A z tym formalnościami to może załatwia mu nowy paszport albo nowe dokumenty. Myślisz że pozew rozwodowy załatwaiła by w ambasadzie? Ja też już nie wiem co tym myśleć. Wiemy że Hana nie wyjedzie ale nie wiemy czy Michaels dalej w tym momencie gra i czy pojawia się na planie. Może Hana pomyslała że skoro nie może być z Piotrem to łatwiej i lepiej jej będzie jesli jednak zostanie z Jamesem. Może mu wybaczyła wszystko i zaczyna z nim wszystko od nowa i załatwia mu nowe dokumenty typu dowód i paszport może jakieś zameldowanie. No i jak już wszystko znowu ucichnie Hana sobie będzie z Jamesem a Piotr nie wiadomo gdzie to znowu zwrot akcji i wszystko znowu odwróci się o 360 stopni. Ja bym chyba jednak wolała zwykłą rutynę u HaPi i wolałabym oglądać ich zmagania z trudami codzienności a nie takie zwroty akcji i gmatwaninę.
felicja 2012-12-07 23:07:19
Nie, nikt tego nie zdzierży już dłużej. Nie można ciągle robić takiej kołomyi. Raz Hana z Piotrem, Piotr z Magdą, Hana z Jamesem. Ona miała czas na dojście ze sobą do ładu, stwierdziła że już go nie kocha (jamesa). Teraz swój czas ma Piotr. Ale naprawdę już ponad moją i tak dużą cierpliwość do Hany nie dam rady jej dłużej oglądać jeżeli w cwaniacki i egoistyczny poniekąd sposób stwierdzi że skoro Piotr znalazł się poza zasięgiem to ona jednak zostanie z Jamesem. Przez ambasadę można załatwić rozwód, wniosek do sądu i już, bo chyba przez tyle czasu James nie byłby bez żadnych dokumentów? Na moje Jamesa już tam nie ma. Pan Marek musi się w końcu zacząć pojawiać na planie, dopiero wtedy można sobie coś dalej kombinować. Jak widać sceny mamy z jakimś 2, może 3 miesięcznym wyprzedzeniem,więc ja w marcu zamierzam już znowu oglądać Piotrusia w serialu :)
tiger33 2012-12-08 11:48:25
Ciekaw jestem jak rozwinie się akcja? I wgl dziwne, Hanynigdy nie posądzałbym o robienie czegoś bo "jak inaczej? Inaczej nie można" A właśnie chyba z takich powodów jest z Jamesmem wg mnie. nadobre.cba.pl Zapraszam!
anuśka 2012-12-08 14:31:40
Ja też jestem bardzo ciekawa. ale wydaje mi się że może Hana właśnie tak postąpi. To znaczy skoro Piotr układa sobie życie to ona nie będzie rozbijać jego rodziny i odbierać dziecku ojca. Więc może postanowi że spróbuje zacząć z Jamesem wszystko od nowa. Wybaczy mu i zaufa od nowa. Jeśli nawet go nie kocha to może po to żeby jej dziecko wychowywało się w pełnej rodzinie. Żeby miało ojca i matkę. Tak będzie lepiej i łatwiej niż gdyby miała być samotną matką. To oczywiście będzie sytuacja tymczasowa żeby trochę uspokoić emocje i wprowdzić spokój i stabilizację w tym wątku. A później może znowu czeka nas nagły zwrot akcji. Piotr wróci i może w końcu dowie się że Hana jest z nim w ciąży i znowu się zacznie kołowrotek. Ale jak napisała felicja wyżej jeśli ma coś z tego być to pan Marek musi się zacząć pojawiać na planie. Bo jak na razie to bardzo rzadko na nim bywa a redakcja pisze że się nigdzie z na dobre nie wybiera.
James_i_Hana 2012-12-08 17:49:02
Rany jak ja bym chciał żeby on został z tą Magdą. Przecież przy Hanie zmarnuje się facet całkowicie. Będzie go nadal wykorzystywała i nic więcej. Nie myślałem że z Hany zrobi się tak wredne egoistyczne babsko. Nie trawie jej do granic możliwości ale jak widać ona dopiero się rozkręca. Chce Jamesa, potem chce Piotra bo mężuś okazał się oszustem, skoro Piotruś zajęty wraca do Jamesa a w międzyczasie dziecko na skinienie palca :) Tej kobiecie (Hanie) nie można ufać za grosz i najlepiej trzymać się od niej z daleka
anuśka 2012-12-08 18:04:02
Ona z Jamsem nie będzie. To znaczy może będzie chwilowo bo Magda postawi ją pod ścianą mówiąc żeby się wycofała z życia Piotra. A Hana mimo że uważasz ją za wredne babsko ma dobre serce i nie zechce rozbijać rodziny a przede wszystkim odbierać dziecku ojca. Więc pewnie się usunie chociaż uważam że mimo wszystko powinna walczyć o doboro i szczęście dla swojego dziecka. A skoro uświadomiła sobie że to Piotr jest tym którego na prawdę kocha to powinna za wszelką cenę o niego walczyć. Nie będzie to łatwe bo jest przecież Tosia i nie można tu mówić że któreś dziecko ma być dla Piotra ważniejsze. Ale tak logicznie myśląc to czy Piotr powinien zostać przy dziecku dla którego nigdy nie będzie prawdziwym ojcem czy wybrać to dla którego może być ojcem od początku. To nie znaczy że ma rezygnować z Tosi bo jakoś tą sytuację da się rozwiązać. A co do Hany to ona się po prostu pogubiła. Kiedyś już o tym pisałam że jak okazało się że mąż żyje to była euforia, szok i emocje i nie myślała wtedy racjonalnie. A teraz jak ochłonęła i zdała sobie sprawę z tego co zrobiła Piotrowi i że kocha tylko jego ( Piotra ) to ta sytuacja właśnie tak wygląda. Przez dwa lata myślała że jest wdową a dwa lata to długo i przez ten czas ona i jej mąż bardzo się zmienili. Ale Hana nie brała tego pod uwagę pod wpływem emocji i szoku jakiego doznała jak pojawił się mąż. Dopiero teraz myśli racjonalnie. Ja bym bardzo chciała żeby to wszystko jak najszybciej się wyjaśniło i żeby Hana i Piotr byli znowu razem.
James_i_Hana 2012-12-08 18:34:38
Nie obchodzi mnie z kim będzie ta wymemłana Hana, może nawet wylądować w burdelu, ma zadatki jak widać. Byle Piotr nie dał się wciągnąć ponownie w bycie jej chłopcem na posyłki. Nie z Magdą to z inną, byle nie z Haną. Zresztą podejrzewam że tego dziecka i tak nie będzie (czego jako kobiecie jej nie życzę absolutnie)
anuśka 2012-12-08 18:41:33
Myślisz że Hana straci dziecko? Nie wiem może ale trochę by tego było za dużo jak dla jednej wrażliwej kobiety, która tyle już przeszła. Ale to jest możliwe że Hana straci dziecko. Tylko co wtedy? To znaczy wiadomo dziecko nie może być spoiwem dla związku ale wtedy droga do ponownego bycia razem Hany i Piotra byłaby trudniejsza i dłuższa. Na razie największą zagadką jest co się dzieje z Piotrem? Pan Marek tak rzadko bywa na planie a redakcja zapewnia że nie odchodzi z na dobre. Więc gdzie jest Piotr i co się z nim dzieje?
James_i_Hana 2012-12-08 18:49:18
Hana jest wrażliwa? Wybacz ale chyba mówimy o innej postaci. Nie ważne. Myślę że Hana nie donosi tej ciąży, zbyt dużo się dzieje, za dużo nerwów, przepracowanie. Ale chociaż to będzie dramat, to chyba jest najlepsze rozwiązanie na zakończenie romansidła w jakie wkręcono Gawryłe. Facet się otrząśnie, pozna fajną kobietę, która go naprawdę pokocha i po tym co zafundowała mu Hana ułoży sobie życie.
anuśka 2012-12-08 19:08:30
To myślisz że Piotr zniknie z seriul? Bo skoro ma znaleźć sobie inną kobietę. Pisali przecież że pan Marek nie odchodzi. Ten serial kręci się w koło lekarzy i lekarze między sobą raczej łączą się w pary. Po co w takim razie tworzyli taką parę? Tak fajnie ich połączyli i pozwolili widzom cieszyć się ich szczęsciem? i teraz tysiące osób czeka aż będą znowu mogli oglądać ich szczęśliwych. Po co był ten wątek? Przecież właśnie dla tego wątku i dla tej pary która stała się teraz najpopularniejszą parą w tym serialu wiele osób włącza telewizor co środę. Żeby zobaczyć co się dalej będzie działo i kiedy w końcu Hana będzie z Piotrem. To znaczy że co zakpili sobie z ludzi? Zrobili z ludzi głupków dali zabawkę na chwilę żeby się pobawić a potem brutalnie zabrali i już nie oddadzą? Ja się na to nie zgadzam i nie lubię jak ktoś ze mnie kpi. Niech sobie Magda i James zostają albo nie zostają nie ma nic przeciwko temu ale nie po to ten wątek Hany i Piotr był tworzony żeby teraz tak go zakończyć i nie pozwolić żeby ulubiona para tylu osób znowu była razem. Przecież wiele osób wierzy w to ( ja zresztą też ) że Hana i Piotr będą znowu razem, że te problemy które teraz są są tylko chwilowe i że pokonają je i znowu będą razem. Wiele osób nie dopuszcza nawet takiej myśli że tych dwoje ( Hana i Piotr ) nie będą już nigdy razem. Więc niech teraz wytłumaczą tym ludziom po co był ten wątek i niech poweidzą że ta para już nie zostanie połączona. Ciekawa jestem czy nie stracą wtedy oglądalności a myślę że stracą. Wiele osób ogląda ten serial tylko dlatego że wierzą że Hana i Piotr znowu będą razem. Niech sobie James i Magda zostają ale niech trzymają się z daleka od Hany i Piotra i niech im w końcu dadzą spokój.
James_i_Hana 2012-12-08 20:03:28
W serialu pokazano po prostu coś czego do tej pory nie było, a mianowicie że ludzi łączy tylko seks, są ze sobą na siłę. Nikt nie mówi nikomu że go kocha, ale mieszkają razem. Pokazali nieodpowiedzialną kobietę, dla decyzja o dziecku jest jak pstryknięcie palcem, chce i mam. I pokazali że związek bez uczucia nie ma sensu, że nie da się zapomnieć o przeszłości wskakując sobie do łóżka. W imię czego? Serial też sporo stracił na oglądalności właśnie przez wątek Hany i Piotra, przede wszystkim Hany. Piotr nie odejdzie z serialu, może dadzą nową panią doktor, bardziej dojrzała, odpowiedzialną i stateczną. I oby wymyślili taką właśnie kobietę dla Gawryły. Wiele osób przestało oglądać Ndinz właśnie przez to że pojawiła się para która pokazują tylko w łóżkowych albo dywanowych scenach.
anuśka 2012-12-08 20:18:08
A ja myślę że chcą przez to pokazać że prawdziwa miłość przetrwa wszystko i pokona wszystkie przeciwności. Przecież jak oglądałeś już odc 503 to widziałeś że Hana zrozumiała że męża już nie kocha tylko Piotra i że chce z nim być. Chociaż pewnie na razie nie będzie bo wiadomo Magda i James. Hana nie chce rozwalać rodziny, Magda no to nie pozwoli a James będzie walczył o swoją żonę którą podobno kocha. Więc pewnie jeszcze trochę czasu minie zanim ich połączą. Ja myślę ( a raczej mam nadzieję ) że Magda i James to postacie gościnne i znikną prędzej czy później. Zostali wprowadzeni tylko po to żeby Hana i Piotr uśwaidomili sobie co ich na prawdę łączy i żeby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Żeby mogli rozliczyć się z przeszłością i zacząc nowe wspólne życie bez oglądania się za siebie. Żeby upewnili się co do swoich uczuć do siebie. Ja nie przyjmuję do wiadomości że Hana i Piotr nie będą już nigdy razem i myślę że scenarzyści nie zrobią tego wielu fanom tej pary. Może jeszcze nie w tym sezonie bo wszystkim parom w tym serialu długo zajmuje zejście się. Na zejście się Latoszków też bardzo długo czekali fani tej pary a Wiktoria i Przemek też od dłuższego czasu są rozdzieleni. Tak samo będzie z Haną i Piotrem. Może akurat jeszcze w tym sezonie będą razem np pod koniec. Fajnie by było.
James_i_Hana 2012-12-08 20:30:55
Nie porównujmy Latoszków do HaPi, to jak niebo i ziemia. Tam była miłość, też zachwiana kryzysem, ale było do czego wracać. Było o co walczyć. Latoszków łączy coś bardzo wyjątkowego i silnego, co można było odbudować. A co chcą walczyć HaPi? Chyba o nowy dywan :) Magda i James to na pewno postacie gościnne,ale pojawiły się może właśnie po to by rozbić ten sztuczny związek Hany i Piotra. By ci ludzie nie męczyli się ze sobą, żeby Piotr nie okazał się naiwniakiem, bezwzględnie wykorzystanym przez Hanę.
anuśka 2012-12-08 20:50:29
Nie mam siły się z tobą spierać. Ja wiem swoje i mam swój punkt widzenia na tą sytuację a ty masz swój i nigdy się nie zgodzimy. Dla mnie Magda i James są po to żeby umocnić uczucie Hany i Piotra i ja pozostanę przy swoim zdaniu. A ty masz swoje zdanie. A scenarzyści i tak nie kierują się naszym zdaniem tylko mają pewnie własny pomysł na ten wątek. Nie wiem czy zdają sobie sprawę że zdecydowana większość fanów tego serialu jest za tym żeby Hana i Piotr znowu byli razem, że ludzie wierzą że tak będzie. Na różnych stronach i portalach robią różne ankiety i zadają w nich pytanie kogo powinna wybrać Hana czy Piotra czy Jamesa? W tych ankietach Piotr rozkłada Jamesa na łopatki i taka jest prawda. Nie wiem po co robią te ankiety i czy twórcy serialu znają wyniki tych ankiet. Mam cichą nadzieję że tak i że biorą choć trochę pod uwagę zdanie fanów. Ja zostanę przy swojej wizji ty przy swojej a jak będzie przekonamy się oglądając kolejne odcinki seriul i tyle. Najważniejsze że pan Marek nie odchodzi z na dobre i że będzie grał dalej. Bo jak by nie było postać Piotra jest jedną z najciekawszych w tym serialu ( że już nie wspomnę że najprzystojniejszy lekarz w serialu ) :)
jaaaaa 2012-12-08 21:15:13
Anuśka, ja widzę masę ludzi, którzy mają dość związku Hany i Piotra. Zresztą zwróć uwagę,że pary, które się schodzą w serialu stają się wkrótce marinalnie traktowane, bo jakaz dramaturgia jest w codziennej ciężkiej prozie dnia? A Latoszki swietne będą w następnym odcinku.
2012-12-08 21:25:58
apropo tych wiadomości odnosnie 511 odcinka anuśka źle wykalkulowałaś że do tego odcinka moło upłynac góra półtora miesiąca, upłyneły minimum 4 lub nawet 5 miesięcy, gdyż ta scena w Ratuszu w Otwocku (który gra ambasade brytyjską) kręcona była 4 grudnia! A w serialu jest teraz wydaje mi sie połowa lipca...wiec jak Hana zaszła w ciąże przypuścmy na poczatku czerwca to w tym 511 odc.powinna juz być w 5 miesiącu ciązy...a skoro na tym zdjęciu nie widać zeby miała brzuch to czyli albo poroniła albo to zdjecie zostało jej zrobione jeszcze w realu jak jeszcze nie zaczeła grac i nie jest przygotowana do sceny po prostu...zreszta widac na tym zdjeciu ze wysiada z samochodu wiec ta fota mogla zostac jej pstryknieta w chwili gdy dopiero co zdązyła przyjechac do Otwocka (mam taką nadzieję bo bardzo bym niechciała zeby poroniła)
kasienka 2012-12-08 21:30:30
jak by co ten wyzej to mój komentarz...znowu mi nick ucieło:)
James_i_Hana 2012-12-08 21:35:41
Tu możesz mieć racje z tą ciążą... bo na chrzcinach Felka jak przyjechała Zosia to mówiła że Amelka ma egzaminy więc musiał to być koniec czerwca, początek lipca.... odcinek 511 jak wskazują ubiory to już październik lub nawet listopad, więc ciąża musiałaby być już widoczna. Ale rzeczywiście może to dla podpuchy bo wiadomo że ludzie będą zwracać uwagę na brzuch Hany. I myślę że to zdjęcie jest jeszcze sprzed charakteryzacji
anuśka 2012-12-08 21:49:07
Nie może tak być jak mówicie bo jak Magda z Tosią stoją nad grobem Soszyńskiego w 503 odc to na tabliczce jest data śmierci 10.09.2012 r. Więc w serialu musi być w tej chwili wrześnień. Więc Hana dowie się że jest w ciąży powiedzmy w połowie albo pod koniec września a scena z odc 511 to jest może w serialu listopad albo październik. Ale raczej listopad. Więc to raczej wy się mylicie moi drodzy. Ja wcale się nie upieram że Hana nie straci dziecka bo może je straci ale od odc 505 do odc 511 w takim razie nie minęło 4 ani 5 miesięcy tylko 4 albo pięć góra 6 tygodni no może dwa miesiące.
James_i_Hana 2012-12-08 21:54:49
Ale Hana zaszła w ciążę grubo przed śmiercią Soszyńskiego, jakieś 2 miesiące. Przecież Hana jest już z Jamesem dość długo. Scena przed ambasadą to kolejne 2 miesiące. Więc Hana powinna być rzeczywiście w 4 lub 5 miesiącu ciąży
James_i_Hana 2012-12-08 21:57:01
Poza tym w serialu czas upływa trochę inaczej niż w rzeczywistości, tzn trochę szybciej
anuśka 2012-12-08 22:12:26
Jak Wasiakowa pokazywała kalendarz Jamesowi w odc 497 to był na nim zaznaczony 15 czerwca więc można się domyślać że niewiele wcześniej czyli powiedzmy kilka dni wcześniej miała miejsce akcja dywanowa. Więc Hana zaszła w ciążę w połowie czerwca a teraz w serialu mamy początek września. Więc jak Hana dowiaduje się że jest w ciązy to jest może 6 albo 8 tydzień. A od odc 505 do odc 511 upływa pewnie póltora miesiąca czyli jakieś 6 tygodni. Więc na zdjęciu z odc 511 Hana może być w 10 labo 12 tygodniu czyli trzeci miesiąc a wtedy chyba jeszcze nic nie widać. A Hana na tym zdjęciu jest grubo ubrana. Ale tak jak mówię nie sprzeczam się że nie poroniła tylko po prostu dla mnie prawdopodobne jest to że na zdjęciu z odc 511 Hana nadal jest w ciąży mimo że nie widać. Ale możecie też mieć rację że to przed charakteryzacją bo ja też pierwsze co zrobiłam to zwróciłam uwagę na brzuch Hany.
James_i_Hana 2012-12-08 22:19:43
mówisz Hana zaciążyła na początku czerwca ok. Soszyński umarł na początku września więc już mamy 3 miesiące, za 2 około jest scena przed ambasadą, więc nie chce wyjść inaczej jak 5 miesiąc ( biorę poprawkę 2 , 3 tygodni) ciąża powinna być widoczna w tak dopasowanym płaszczyku
jaaaaa 2012-12-08 22:24:02
Anuśka, od 15 czerwca do 10 września to około 12 -13 tygodni czyli 3 miesiące, a ona dowiaduje się później o ciąży.
anuśka 2012-12-08 22:29:54
OK koniec z tymi sprzeczkami moje obliczenia pewnie się nie zgadzają masz rację. Więc albo to przed charakteryzacją albo Hana straciła dziecko. Szkoda by jednak było gdyby straciła. Szkoda mi Hany no i do zejścia się Hany i Piotra trudniejsza droga. Ale pewnie masz rację straciła. Bo gdyby nie straciła nie powtórzyliby pomysłu że Piotr znowu nie wie że zostanie ojcem i dowiaduje się za jakiś czas. Na razie wszędzie ( na wszystkich portalach i gazetach ) piszą że Hana jest w ciąży i że urodzi dzecko Gawryły. A ja jak próbowałam ten pomysł ( że Hana może stracić dziecko ) rzucić na froum w wątku Hana i Piotr to zostałam zakrzyczana. Zresztą w ogóle pomysły jakie mają niektóre fanki HaPi na froum w tym właśnie atku mnie samą fankę tej pary śmieszą i niektóre przerażają bo są takie nierzeczywiste bajkowe i infantylne. A co z tą jej ciążą poczekamy zobaczymy.
James_i_Hana 2012-12-08 22:39:14
Tu nie chodzi o sprzeczki, próbujemy wspólnie dojść do ładu z tym wszystkim. Ja bym bardzo nie chciał żeby poroniła,bo to dla kobiety na pewno bardzo przykre przeżycie, jeżeli jest przy kobiecie facet - dla niego też. Zobaczymy jak to będzie. Pamiętam tylko jak Zośka rzuciła do bufetowej "dzieci się sypią w tej Leśnej" więc może nie będzie aż tak tragicznie i będzie kolejny bobas w Leśnej Górze
anuśka 2012-12-08 22:41:24
Powiedzcie mi teraz drodzy jaaa i James_i_Hana trochę z innej beczki ale jednak tej samej. Mówicie że Piotr wróci do szpitala w LG ja też mam taką nadzieję. Ale powiedzcie mi jak myślicie co się z nim dzieje? wiemy że pan Marek bardzo rzadko bywa ostatnio na planie i wiemy że nie odchodzi z na dobre. Więc co się dzieje z Piotrem? Czytałam już opinie że są dwie wersje: albo wyjechał albo siedzie więzieniu. Która według was bardziej prawdopodobna?
jaaaaa 2012-12-08 22:48:55
Dla mnie to po prostu zwolnił się ze szpitala w LG. Bo była w jakimś zwiastunie rozmowa z Tretterem, w którj ten powiedzial "powinienem Cię zwolnić",pamietasz. Myślę,że nipokorny Piotr odszedł sam. Co do więzienia to nie jestem przekonana - Falkowicz się wywinła, a posadzili by Piotra i to w dodatku tak błyskawicznie? Wiem,ze w tym serialu wszysstko jest mozliwe, ale może jakies śpozory normalności postarają się zachować. O, amoże w związku zbadaniami trafi się Piotrowi jakiś ekstra wyjazd?
anuśka 2012-12-08 22:52:06
Ale od badań ma być odsunięty skoro dopuścił do wycieku danych i nie pracuje już w LG ( na razie ) więc nie wiem. Zwolnił się to prawda ale chyba róci do pracy co? Może wyjechał z Magdą? Ale jaki miałby powód żeby wrócić? A przecież wróci bo pan Marek nie odchodzi.
James_i_Hana 2012-12-08 22:53:14
Ja już chyba pisałem, że jak dla mnie Gawryło siedzi, a jeżeli tak to jest to tymczasowy areszt żeby nie mataczył. Ale pewnie i tak okaże się być zupełnie inaczej (ani areszt ani wyjazd)
James_i_Hana 2012-12-08 22:55:53
Falkowicz się wywinął, ma dobrych prawników. Wina spadłą na Piotra bo to on był bezpośrednio odpowiedzialny za badania. A że nie dochowano tajemnicy lekarskiej - może zaskarżył go po prostu pacjent
anuśka 2012-12-08 23:00:21
Co może być innego niż więzienie albo wyjazd? To są chyba dwa rozwiązania które najszybciej przychodzą do głowy żeby wytłumaczyć rzadką obecność pana Marka na planie a tym samym Piotra. Ale Piotr wróci do pracy w LG co jak myślicie?
jaaaaa 2012-12-08 23:02:01
To może zostaje zawieszony do wyjaśnienia sprawy wycieku danych? Ale zobaczcie - w tych zwiastunach jest " Gawryło odchodzi z Leśnej Góry".To jakby sugestia,że to jego świadoma decyzja, ale może się mylę.
jaaaaa 2012-12-08 23:04:19
To ja jeszcze zapytam o raporty, bo jestem tu nowa. Dlaczego piszecie,że ktoś był na planie, a nie ma go w raportach? Skąd wiecie,że był?
anuśka 2012-12-08 23:05:45
Ja czytałam że to że Tretter chce zwolnić Piotra będzie mu na rękę bo uzna że to pomoże mu ułożyć sobie życie osobiste. Ale jak inaczej można wytłumaczyć taką rzadką obecność pana Marka na planie a tym samym Piotra w serialu jak nie wyjazdem albo więzieniem?
anuśka 2012-12-08 23:09:50
Na fb pojawiają się raporty z planu. Redakcje ja umieszcza i wymienia w nich aktorów którzy tego dnia byli na planie. Jednak nazwisko Dereszowskiej ani razu tam się nie pojawiło a Michalesa ( który gra Jamesa ) tylko dwa razy może. Zanim James zaczął się pojawiać w serialu też jego nazwiska tam nie było. Więc nie wiemy tak na prawdę czy ukrywają dalej że Michales jest na planie a on Faktycznie jest czy na prawdę już go nie ma. Bo Dereszowskiej na pewno już nie ma.
James_i_Hana 2012-12-08 23:12:08
Tretter ułatwił mu decyzje. Powinien go zwolnić, ale nie zrobi tego. Piotr jest już po spotkaniu z Soszyńską, nie wiemy co oni między sobą uzgodnili. Wiemy też że Piotr sam odejdzie z pracy, bo jak czytałem, będzie chciał w spokoju ułożyć sobie życie poza LG. Piotr chyba sam się zwolni,bo przecież Przemek powie Hanie o odejściu Piotra ze szpitala. W odcinku wybuchu bomby Gawryło będzie w szpitalu, bo był pokazany w jednej ze scen. Ja mam jeszcze inny pomysł - Bukowski nie jest ujawniany w rozpiskach.Jak czytałem w postach od Redakcji na fejsie, powiedzieli że muszą zasiać nieoewność, żebyśmy nie wiedzieli wszystkiego od razu. Więc i ta wersja może być prawdziwa
jaaaaa 2012-12-08 23:15:44
Czyli jak aktor pojawia się już w serialu to by znaczyło,ze powinien być w raportach? Oj,źle, że Michaelsa nie ma, bo to może znaczyć,że już skończył przygodę z serialem. Jak się go głupio pozbędą i nie rozwiną wątku tej postaci to znielubię ten serial i nie będę go oglądać.
James_i_Hana 2012-12-08 23:25:22
Myślę że te rozpiski to nie oddają do końca prawdy. Jak były chrzciny Felka, to wcześniej w raportach pojawiły się nazwiska pań, które wcielają się w rolę matek Lenki i Witka - a to też role epizodyczne. Jamesa w ogóle nie było, dopiero po czasie pojawił się w dwóch chyba raportach. Redakcja przekazuje to co dostanie od Produkcji serialu, a im zależy na tym żeby za wiele nie wiedzieć i się nie domyślać
anuśka 2012-12-09 11:52:59
Wracając do naszej wczorajszej dyskusji. Może masz rację że nie można do końca wierzyć tym rozpiskom. I może tak samo jest z Michaelsem że ukrywają jego obecność na planie. Rozumiem chodzi o budzenie emocji ale to trochę głupie posunięcie według mnie. Bo nie ujawniając że Bukowski jest na planie ściągają sobie na głowę tysiące pytań zadawanych codziennie przez fanki pana Marka: kiedy Bukowski będzie na planie? Więc dla świętego spkoju powinni podawać pełną rozpiskę i jeśli jest pan Marek na planie to umieszczać w raportach jego nazwisko. Bo właśnie przez to pojawiły się domysły że może pan Marek już nie gra w na dobre. Szczerze mówiąc to sama nie wiem czy ukrywaliby że jakiś aktor jest na planie?
agata11055 2012-12-09 12:31:58
Hana i Piotr . !!!!!!
anuśka 2012-12-09 13:02:45
Według dzisiejszej rozpiski na planie znowu nie ma pana Marka :( kiedy wreszcie będzie? Już prawie miesiąc go nie ma na planie a redakcja pisze że nie odchodzi z na dobre. To się wszystko jakoś kupy nie trzyma.
James_i_Hana 2012-12-09 16:01:24
Ci którzy są bezgranicznie zakochani w Hanie i Piotrze, być może upatrują w nieobecności pana Bukowskiego jakiegoś podstępu i tragedii serialowej. Dla całej reszty nieobecność Piotra nikogo nie dziwi. Siedzi bądź wyjechał na dłużej, by zapomnieć o tym co go spotkało z Haną, żeby odsapnąć, złapać oddech żeby móc znowu żyć normalnie. Bukowski ma wiele zajęć więc takie poprowadzenie scenariusza pewnie mu odpowiada. Ludzie polubili Gawryłę za oryginalność, nietuzinkowość, za drwinę i cynizm w których jest mistrzem. Ja nie chce Gawryły w tanim romansidle. Gawryło powróci do LG po dłuższej przerwie i będzie znowu tym fajnym Piotrem co był na początku. Może znowu dla poprawienia humoru wda się w jakąś niezobowiązującą znajomość - tak na chwilę, ale wierzę że po powrocie do pracy będzie na niego czekała jakaś fajna niespodzianka w postaci jakiejś atrakcyjnej pani doktor, bynajmniej nie doktor Goldberg, bo dla niego to już historia.
anuśka 2012-12-09 16:09:54
Witam po dłuższej nieobecności! Ja nie upatruję w tym żadnej tragedii tylko ta rzeczywistośc trochę się zaczyna mijać z tym co pisze redakcja. Podobno pan Marek nie rezygnuje z na dobre a jak go nie było na planie tak go nie ma. Więc komu i w co wierzyć w tej sytuacji? Więc co Piotr albo siedzi albo wyjechał na dłużej? Ale ile to "dłużej" może trwać? A Bukowski ma chyba o jedno zajęcie mniej bo nie będzie już kolejnego sezonu hotelu w którym grał. Inni aktorzy na dobre też mają na pewno mnóstwo innych zajęć a jednak częściej pojawiają się na planie.
James_i_Hana 2012-12-09 16:19:36
No cóż na ten temat to już byś musiała pogadać z Bukowskim. Jak dla mnie wpędzenie go w romans z Haną uwłacza postaci Gawryły. A może po prostu taki jest scenariusz - Piotr wyjeżdża, nawet na bardzo długo i być może wróci nawet zaobrączkowany jak już wcześniej napisałem. Wszyscy myślą że skoro Ania Dereszowska pojawi się w kilku odcinkach to zaraz jej nie będzie a Piotruś będzie mógł od razu wziąć sobie Hanę z powrotem. Ale może być tak że Magda pobędzie tu trochę, wyjedzie z Piotrem i jakiś czas będą sobie żyli poza LG, a Piotr będzie się pojawiał epizodycznie, nawet bez niej ale fabuła da do zrozumienia że są z Magdą razem
anuśka 2012-12-09 16:40:30
Ty to zawsze masz pomysły. Gdyby tak było jak piszesz że Magda wyjeżdża i zostawia Piotra i Piotr może sobie wziąć Hanę to byłoby zbyt proste i bardzo przewidywalne rozwiązanie. Więc może być tak jak mówisz i ja podejrzewam że właśnie tak jest. Piotr wyjechał z Magdą i w sumie na razie pozostaje na tym wyjeździe i nie wiadomo kiedy wróci. Ale szkoda bo ja bardzo lubię Piotra. Nie mówię już o tym żeby miał wspólne sceny z Kamillą Baar bo to nie jest takie ważne. Ważne żeby w ogóle był i kręcił sceny do na dobre nie ma znaczenia z kim. Mówią że jeszcze w grudniu ma się na pewno pojawić na planie więc czekam na to z niecierpliwością i zastanawiam się co to znaczy "jeszcze". Ale ja to rozumiem tak że napisali dla tych co się martwią że pan Marek rezygnuje z na dobre napisali że się nigdzie nie rusza i nie odchodzi a dla tych którzy codziennie pytają kiedy będzie na planie napisali że "jeszcze w grudniu się pojawi".
James_i_Hana 2012-12-09 17:04:32
Skoro napisali że się nigdzie z NDINZ nie rusza to znaczy że się nie rusza. Zapewne podpisał kontrakt na kolejne kilka sezonów. Co nie znaczy że przez chwilę go tutaj po prostu nie będzie. 2 lub 3 miesiące nieobecności w serialu i szpitalu jest pewnie i na rękę samemu Bukowskiemu. Potem powoli będzie wracał, kiedy nie wiem, bo to może być baaaardzo długo. Ja to tak widzę, bo skoro wprowadzili Magdę i Jamesa to nie na kilka odcinków, oni mają pociągnąć akcje, dodać świeżości, dać ludziom odsapnąć od tego tworu jakim było HaPi. Scenariusz musi w końcu wyeksponować inne postacie. Piotr to porządny facet wbrew tym jego miłosnym podbojom, więc skoro podjął się pomóc Magdzie to nie przez 5 minut. Bo nie strawiłbym gdyby najpierw przyjął Magdę pod swój dach, nawet niezobowiązująco, a potem by ją wygnał bo Hana wymyśliła sobie że teraz jego kocha. Zresztą kobieta która tak nieodpowiedzialnie szafuje słowem KOCHAM nie jest warta zachodu i zaufania
anuśka 2012-12-09 17:15:29
Twoje słow są bardzo pocieszające. Będę się trzymała tego co piszesz bo twoje słowa wlewają nadzieję w moje serce. Na to że Piotr nie zniknie. A poza tym nie wiemy jak długa to będzie nieobecność bo nie wiemy jak oni kręcą te sceny. Jednego dnia z danymi aktorami kręcą pewnie kilka scen do kilku odcinków więc nie wiemy jak to będzie z jego nieobecnością w serialu. Jak długa ona będzie. Głupio by było gdyby zrobili tak jak mówisz że Piotr zajmuje się Magdą i Tosią tylko przez chwilę przez kilka odcinków a potem nagle je wyrzuca i odrzuca bo Hanie się odwidziało. Myślę że wtedy wiele osób straciło by dla Piotra szacunek. Mi też by się nie podobało że Piotr jest takim jak mówiłeś chłopcem na posyłki dla Hany i jest na każde jej zawołanie. Jak mają być razem ( a wierzę że tak będzie ) to niech teraz Hana trochę się postara i natrudzi żeby naprawić to co zniszczyła jednym słowem. Ale z drugiej strony fajnie by było gdyby jak najszybciej się zeszli nie ważne w jaki sposób.
goToli 2012-12-09 17:21:30
Piotr jest gupi! Niech Hana wróci do Piotra a Piotr do Hany xd.
jaaaaa 2012-12-09 17:28:25
Głupi nie jest, to łebski facet. Tylko uczuciowo mocno neiestabilny. Generalnie z ilością jego romansów przesadzili. Sądzę,że teraz Tosia jest po to, aby pokazać go jako odpowiedzialnego gościa, wiecie, taki pozytywny bohater. Hana zresztą też jest przedstawiana jako pozytywna bohaterka. ja mam wrażenie,że ona zastąpiła Zosię w serialu - takie eteryczne blondynki o anielskim charakterze. Nie mam nic przeciwko Bukowskiemu - niech gra jak najdłużej, tylko na litość niech ma dadzą coś do zagrania, bo tejego romanse już się opatrzyły.
jaaaaa 2012-12-09 17:41:07
A i dlatego Piotr nie pozbędzie się ze swojego życia Tosi. Bo Magda na razie to jest tylko matką jego dziecka. Chociaż jak scenarzyści zaczną nam wciskać ,że to jego prawdziwa odnaleziona miłość to się nie zdziwię. Ewentualnie Magda może być produktem zastępczym zamiast Hany, ale wtedy znaczyłoby to że Gawryło rzeczywiście jest niespełna rozumu i na dokladkę nie liczy się z uczuciami innych traktując kobiety przedmiotowo. Może jeszze być także zaczną z Magdą rzeczywiście coś budować, tak jak to ludzie po przejściach. Albo Piotruś dostanie nową kobietę. No zawszeć może jeszcze wrócić do Hany, ale nie wiadomo, na kogo ona będzie miała fazę. Bo ja nie rozumiem, dlaczego postanowiono zrobić z niej to, co zrobiono. Przecież w szpitalu jeszcze kochała odnalezionego męża, a jak chłopina znalazł się w domu to jej przeszło , bo spotkała Piotrusia. Ale jak Piotruś chciał z nią rozmawiać, to znowu nie miała ochoty. Nabrała , jak zobaczyła Magdę. Ja nie wiem, czy posiłkują się scenarzyści .
James_i_Hana 2012-12-09 17:46:04
Koniec romansów Bukowskiego :) Szkoda marnować dobrego aktora na takie pomyje. Zrobili z niego nadwornego Casanovę LG. Miał już prawie wszystkie lekarki, tylko Nina się ostała nietknięta przez Gawryłę. I czas żeby ta postać przeszła metamorfozę, taką pozytywną. Niech Piotr stanie się właśnie odpowiedzialnym gościem, jest w końcu dojrzałym facetem pod 40 i czas na stabilizację i odnalezienie swojej drogi w życiu.
James_i_Hana 2012-12-09 17:49:02
jaaaaa Ty jest po prostu genialna, tak świetnie piszesz że roześmiałem się do laptopa :) i jednocześnie bardzo mądrze. Z Haną to musi być definitywny koniec, bo tej fazy rzeczywiście są tak zmienne że niewiadomo na kogo w danej chwili będzie miała ochotę.
jaaaaa 2012-12-09 17:51:16
No toteż właśnie. Ja nie rozumiem, dlaczego tacy zdolni lekarze, świetni fachowcy, w sferze uczuciowej są na poziomie piaskownicy. Chwilami mam wrażenie,że Piotrowi wszystko jedno, kogo ma obok. Aż dziwię się,że Wasiakowej nie podrywa.
James_i_Hana 2012-12-09 17:59:15
Wiesz tak na poważnie to przestałem lubić Hanę po jej pierwszym razie z Piotrem, gdzie potem cisnęła go w kąt, mówiąc "było super ale nie róbmy z tego wielkiej sprawy" , czyli te jej fazy zaczęły się już wtedy ujawniać ale kto by pomyślał że zrobią z niej naprawdę takie byle co. Strach być z taką kobietą, raz cie chce raz nie chce, potem chce kogo innego potem znowu jej się odmienia....
anuśka 2012-12-09 18:00:57
Tym razem nie włączę się do waszej dyskusji i nie dam się sprowokować zeby potem znowu nie było siła złego na jednego. Po części podzielam wasze zdanie na temat Piotra że powinien się ustabilizować uczuciowo ale ja widzę tą jego stabilizację u boku Hany oczywiście. Jak Hana też się ustabilizuje uczuciowo. Moim zdaniem Piotr i Hana prędzej czy później będą razem. Hana wcale nie jest perfidna, spróbujcie postawić się w jej sytuacji. Kiedyś bardzo kochała Jamesa gdy myślała, że nie żyje długo bała się pokochać innego faceta. Gdy spotkała Piotra była bardzo ostrożna a kiedy chciała iść na całość pojawił się James. To była bardzo traumatyczna sytuacja, kochała ich obu, jaką decyzję by nie podjęła kogoś by skrzywdziła i widać że cierpi z tego powodu. Wybrała Jamesa bo czuła się wobec niego zobowiązana jako żona, ale widać że Piotr nie jest jej obojętny i też go kocha. Ale nie może być przecież z jednym i drugim. To bardzo trudne! Dopiero po czasie zaczyna rozumieć, że James to nie jest ten sam człowiek którego przedtem kochała i miłość do Piotra zaczyna brać górę... Są w życiu sytuacje z których nie ma dobrego rozwiązania dopiero czas pokazuje co tak naprawdę jest dla człowieka ważniejsze. Moim zdaniem Hana i Piotr są dla siebie stworzeni i gdy uporają się z przeciwnościami losu wszystko będzie dobrze!!
anuśka 2012-12-09 18:06:38
Wiem jak to przeczytacie jaaaa i James_i_Hana to mnie zlinczujecie słownie. to jest komentarz jednej dziewczyny na fb który bardzo mi się spodobał i kliknęłam jej lika. Na prawdę mądrze napisała. Więc oszczędźcie mnie proszę.
James_i_Hana 2012-12-09 18:13:14
No na całość to poszła po tym włamaniu do mieszkania. Już wtedy zachowała się jak skończona lafirynda. Już kiedyś pisałem że Gawryło ją wyczuł kiedy zaproponował jej wspólne mieszkanie a ona to odrzuciła. Powiedział jej wtedy " skoro uważasz że mamy ze sobą tylko sypiać to ja nie jestem już tak nowoczesny" (czy jakoś tak)Czyli coś w tym było, że ona traktowała go jak sposób na skończenie z długoletnim celibatem. Nie wiem, ale skoro bardzo kochała Piotra to mogła z nim zostać. Wystarczyło powiedzieć, że chce pomóc Jamesowi ale że zostaje z Piotruniem. A do jamesa poleciała na skrzydłach i jasno i wyraźnie powiedziała że go kocha. Więc skoro nagle stwierdza że kocha Piotra to albo coś nie tak z nią psychicznie albo taką ma naturę, że jeden jej nie wystarcza
2012-12-09 18:27:01
Przejrzałam te raporty z planów i wydaje mi sie,ze podają tyko niektóre nazwiska. Zobaczcie - piszą - są, ale nie piszą, że kogoś nie ma. Ot, takie igranie z widzami w wiadomym celu.Zatem, Anuśka, spokojnie. Jeszcze się trochę poczepiam - dla mnie te wszystkio osoby , a raczej ich role pisane są straszliwie niekonsekwentnie. Hana - wiadomo, miota się biedaczka.Pewnie chcieli pokazać,że do męża wraca z obowiązku i poczucia winy,że nie czekala, ale po co w takim razie owe wcześniejsze wtręty, jaka to miłość wielka była i owe zdjęcia oglądane w czasie nieobecności Gawryły,i w ogóle och i ach, podobnie jak sceny w szpitalu.Jak tak dalej pójdzie to bez względu na to, kogo Hana wybierze to i tak zatruje sobie zycie wyrzutami sumienia i smutno patrzącym na nią z każdego kąta zdjęciem tego, którego nie wybrała. Piotr - podobnie - za dużo kobiet na świecie, aby mógł jakos sobie życie ułozyć. I jeszcze te dzieci mu się niekontrolowanie pojawiają.Znienacka, znaczy i pan doktor nie moze się połapać. James - w jednym odcinku robią z niego człowieka z amnezją, w następnym z zaburzeniami psychicznymi, w następym - kłamcę i krętacza. Ciekawe, czy dojdą do tego,że sam się pobił w pociągu,zeby jego kłamstwa wyglądały wiarygodnie przed Haną. Pomysł z zapłaceniem za szpital - mistrzostwo świata. Wychodzi na to,że jest niedorozwinięty, skoro strzela sobie takiego samobója. Mnie jeszcze drażni van Graff czy jak się to pisze , co dostaje małpiego rozumu w związku z usg żony. Jak Bożenka będzie rodzić to nie mam pomysłu , co ten biedaczek odstawi. O! Wiem - bomba w szpitalu to nie będzie bomba tylko fajerwerki odpalone przez van Grafa. A w pracy zawodowej sami mistrzowie...
anuśka 2012-12-09 18:27:30
Teraz to ja się uśmiałam do laptopa. Ty masz zawsze bardzo hm.... brakuje mi tu słowa jakie komentarze James_i_Hana. Czasmi mnie twoje słowa bawią a czasami dodają otuchy a czasmi strasznie wkurzają. Hana nie jest ani perfidna ani chora psychicznie tylko po prostu pogubiła się. Powiedziała Piotrowi że boi się ryzykować jak on jej powiedzaił że jest dla niego ważna ale mimo wszystko zaryzykowała. Ale nawet jak zaryzykowała dopóki się nie upewniła że Piotr to jest właśnie ten podchodziła do tego związku z rezerwą. Po prostu budowała ten związek na zasadzie małych kroków. Przemek jej uświadomił jak wrócił z Izraela że pora zerwać z przeszłością i zacząć wszystko od nowa i ona od tego momentu ona się otworzyła trochę ten mur przed miłością do kogoś innego skruszyła i była gotowa na nowe życie. Przecież w odc 497 jak Przemek wnosił jej ten dywan sama mu powiedziała że ty też kiedyś nie zechcesz patzeć się za siebie tylko zechcesz po stracie ukochanej osoby zacząć wszystko od nowa. Wtedy już Hana była gotowa na nowe życie u boku Piotra. I gdyby nie James byłaby szczęsliwa z Piotrem. Ogromnym szokiem dla niej było pojawienie się Jamesa. Myślę że tak dużym że ona działała wtedy pod wpływem emocji i tego szoku mówiąc Piotrowi że kocha męża. Dopiero teraz ochłonęła i zobaczyła że ten mąż to nie ten sam człowiek i ona nie jest tą samą osobą. Doszło to do niej dopiero teraz. Wtedy jak pisze ta dziewczyna czuła się zobowiązana wobec męża jako jego żona i działała pod wpływem szoku. Nie wiem jak ja bym postapiła na jej miejscu gdyby po tym jak dwa lata żyłam w przekonaniu że mój mąż nie żyje okazałoby się że żyje. Myślę że Hana i tak jest silna psychicznie że nie wylądowała w psychiatryku. Ja bym pewnie tam wylądowała.
anuśka 2012-12-09 18:34:53
Jaaaa czy ten komentarz powyżej mojego to twój? Bo nie ma nicku. Ale domyślam się że to twój.
jaaaaa 2012-12-09 18:37:57
To u gory to byłam jaaaaa . Nie wiem, dlaczego mnie nie podpisuje. Anśka, rozmawiaj z nami, miło się gada. Może faktycznie scenarzysci dojdą do takigo rozwiązania, jakiego chcesz, ale dla mnie byłoby to gorsze od "Mody na sukces".I przewidywalne za bardzo. Mnie Hana nie drażni tak, jak James_i_Hana , ale zwróciłam uwagę na to,że faktycznie facet może ją tak odbierać jak on. Faktycznie,świętego trzeba,żeby z taką chimeryczną kobietą wytrzymać,a Gawryło święty nie jest. No chyba,że postanowią nam wmówić,że on ją naprawdę kocha. A ona jego.
James_i_Hana 2012-12-09 18:39:54
Ten post bez nicka to nie mój tylko pewnie jaaa. Ja podejrzewam, że ta bomba w szpitalu to będzie związana z tym Jamesem, pewnie go kontrwywiad namierzył i chciał zlikwidować :) razem z żoneczką. Rzeczywiście postać Jamesa jest ciągnięta jakoś tak z biegu, co komu wpadnie do głowy to piszą scenariusz i nie mogą się sami połapać. Hana miała ogromne szczęście że Gawryło nie namierzył jej z tą fotą Jamesa, bo wyniósł by jej walizki z mieszkania w trymiga. A tak to jeszcze trochę przyjemności użyła. Foty Piotra też ma w aparacie więc w najbliższych odcinkach możemy się spodziewać rzewnego spoglądania na Piotrunia. Ale żeby tylko James nie widział!! Piotr i Hana razem są nie do zniesienia. Dorośli ludzie, Piotr dzieciaty, a zachowują się jak nastolatki, u których zaczęła się burza chormonów i nie bardzo wiedzą co z tym zrobić. Oboje potrzebują innych partnerów.
jaaaaa 2012-12-09 18:48:22
Dlaczego kontrwywiad? Przecież on chyba po słusznej stronie był? Jako obywatel brytyjski. I jeszcze na dodatek ztakim hukiem?Prędzej terroryści, tylko czemu akurat w szpitalu? A czy on stał się pracownikiem wywiadu przez te 3 lata? Wcześniej taki wysportowany nie był i pływać tak dobrze nie umiał ani pierwszej pomocy udzielić? I takiego nieprzygotowanego go do roboty wysłali? O, mein Gott...
anuśka 2012-12-09 18:54:04
Wiesz dobrze że ja wierzę że Piotr na prawdę kocha Hanę a ona jego. Mnie Hana z jednej strony wkurza tym swoim zachowaniem a z drugiej próbuję ją zrozumieć. Wkurza mnie i trochę u mnie straciła po tym jak potraktowała Piotra jak pojawił się James. To ona zerwała a nie Piotr. Piotr tylko potwierdził i chyba powiedział to co ona chciała usłyszeć. Myślę że jak pojawił się James Hana nie myślała wtedy że jest w związku z Piotrem i co teraz powinna zrobić jak postąpić. Ona była w takim szoku że myślenie się u niej w tym momencie wyłączyło. Dzaiłała tak jak pisałam wyżej jak w jakimś letargu pod wpływem emocji. I tak okazała się silna psychicznie bo ja na jej miejscu pewnie dawno bym w psychatryku wylądowała. Dopiero teraz jak ochłonęła działa normalnie. Zrozumiała że kocha Piotra ale chyba teraz jest trochę za późno bo Piotr wciela w życie prośbę Hany. Znajdź sobie kogoś innego tak mu powiedziała pod wpływem tego szoku. Więc on desperacko próbuje zapomnieć i udowodnić Hanie i sobie samemu że potrafi bez niej żyć że nie będzie ciągle za nią płakał. Chce pokazać samemu sobie i Hanie że zapomniał. Ale myślę że jemu się to nie uda bo przecież Magda jest tylko na chwilę. Nie wiem co wymyślili scenarzyści ale nie wiem czy czytałaś jaaaa artykuł o kręceniu zdjęć do na dobre w Otwocku. Link pojawił się na forum w wątku Na dobre i na złe. Piszą w tym artykule że w odc 511 na początku lutego Hana przyjedzie z Przemkiem do ambasady brytujskiej żeby załatwiać jakieś formalności w związku z pojawieniem się męża czy jakoś tak. Więc myślę że w tym odcinku jeszcze Hany i Piotra nie połączyli ale w takim razie jak to rozegrali? Hana zdecydowała że skoro nie może być z Piotrem to chce zacząć od nowa z mężem? Bo na forum pojawiło się też danie że przyjechała tam po to żeby uznać Jamesa za żywego i rozwieść się z nim. Nie wiem ja powoli się w tej gmatwaninie gubię.
James_i_Hana 2012-12-09 18:56:08
No przecież James ma być jakimś tajnym agentem z branży medycznej - o ironio akurat z tej w której działa też Hana :) skoro musiał sfingować własną śmierć to wesoło nie mogło tam być i wrogów musi mieć. Ożenił się z Haną też pewnie dla pozorów. Czyli wychodzi na to że ta rozgarnięta inteligentna i mega rozsądna kobietka dała się oszukać. Rany znowu na biedaczkę spadną kłopoty. Jak dla mnie to ona już powinna dawno nie żyć, te akcje z rewolwerowcem, to duszenie przez Jamesa, wypadek karetki....
James_i_Hana 2012-12-09 19:02:40
Anuśka my na forum też piszemy takie dyrdymały czasem, że aż ciężko to zrozumieć. Nie opieraj się na tym co ludzie piszą i wymyślają tylko oglądaj bo tylko liczy się tylko to co zobaczysz na ekranie
jaaaaa 2012-12-09 19:05:28
Wiesz, mnie się wydaje ,ze to fingowanie smierci to było dla dla powodzenie misji Jamesa..Pewnie potrzebny byl agent, o którym nikt nie wie, a on oficjalnie przecież nie żył. Jednym słowem to zaplanowana odgornie akcja,rozkaz, a nie jego radosny pomysł. Czy ozenił się dla pozorów? To po co teraz jej szukał? Nie, według mnie on ją kocha, a że ma taką robotę jaka ma to trudno.
anuśka 2012-12-09 19:06:54
A poza tym jak kręcili sceny wybuchu to Bukowskiego na planie nie było według rozpiski i nie wiem gdzie ty się go dopatrzyłeś James_i_Hana. Jeśli te sceny kręcili 20 listopada to wtedy według raportu na planie byli tylko Kamilla i Jake a Bukowskiego nie było. A jeśli je kręcili 17 listopada to na planie była wielka trójka: Baar, Bukowski Michaels. A z tym wybuchem to też ciekawa sprawa. Była tam pokazana scena jak James idzie z Haną wyprowadza ją chyba ze szpitala. Więc co to znaczy? że są razem? a co z tą ambasadą jak myślicie? i z tym formalnościami które załatwiała Hana? No i kto tą bombę podłożył? Rogacewicz mówił że może ktoś zginie a może nie. Chyba nie Piotr co? skoro go tam nie było i skoro Bukowski nadal gra. Ale według rozpiski to 17 listopada Bukowski ostatnio był na planie. Znowu się nakręcam niepotrzebnie. Przecież Bukowski nie odchodzi a napisali że jeszcze w grudniu będzie na planie.
James_i_Hana 2012-12-09 19:14:39
Oj nakręcasz się nakręcasz. Spróbuj spojrzeć na sprawę racjonalnie.... chociaż ja teraz będę nieracjonalny. Może zginie Magda.... a Piotr zostanie sam z Tosią. Piotr przyjechał do Leśnej Góry może coś akurat załatwić, i wtedy natknął się na akcje z bombą. Bukowski był według mnie tego dnia w scenach pokazywanych w szpitalu,szedł tam za jakimiś pielęgniarkami chyba.
anuśka 2012-12-09 19:19:32
Mi się wydaje że go nie było wtedy na planie. To pewnie nie był Bukowski. A poza tym proszę cię nie nakręcaj mnie jeszcze bardziej. Bukowski nie odchodzi i będzie na planie w grudniu więc jakim cudem miałby zginąć Piotr? Nie to nie możliwe. A dlaczego Magda co ona ma wspólnego ze szpitalem i co by tam robiła. Chociaż już o tym pisaliśmy że nie głupie to by było rozwiązanie żeby Piotr został sam z Tosią a Magda by zginęła albi umarła. Ale to chyba za bardzo przekombinowane i raczej nie realne.
jaaaaa 2012-12-09 19:21:40
Wiecie, ale chyba jak kręcą to są sceny nie po kolei, z różnych odcinków. Wykorzystują po prostu tę samą scenografię. Anuśka, nie wymyślaj, nic Piotrowi nie będzie. Już był raz ranny , wystarczy. Przemek tam był jakiś poobijany mocno, pewnie teraz kolej na niego.
James_i_Hana 2012-12-09 19:21:41
Przestań już z tym Bukowskim, naprawdę jest to męczące. Sama wymyślasz czy Piotr zginął czy nie. Zginął to zginął, nie zginął też dobrze. To tylko serial.
jaaaaa 2012-12-09 19:25:25
Ja mam tylko nadzieję,że Bukowski to fajny aktor i może wreszcie coś sensownego w tym serialu dla niego do zagrania się pojawi.Oby. Anuśka, gdzie ty widziałaś te sceny?
James_i_Hana 2012-12-09 19:27:07
A co wspólnego ma ze szpitalem James i co on tam robił że nagle ratował Hanę. Boże ją ciągle trzeba ratować z jakiego bałaganu. Pcha się tam gdzie jej nie chcą to potem tak ma. Bukowski zostaje w grze więc koniec tych spekulacji. Powiedziałem siedzi lub wyjechał aby ochłonąć i zająć się córeczką.
jaaaaa 2012-12-09 19:30:03
James_i _hana, ale ta bomba to może się przydać w celu usunięcia wątków , co się nie dają wyjaśnić. Bohater ginie - i już nic nie trzeba tłumaczyć. A może przerażony Falkowicz się nawróci?
anuśka 2012-12-09 19:34:43
Ok dobra ludzie koniec z Bukowskim. Gra dalej w nadobre a ja się już nie nakręcam. A te sceny a właściwie urywki jakichś scen pokazywali w Pytaniu na Śniadanie 21 listopada jak był jubileuszowy 500 odc. Ja nie do końca je widziałam i nie dokładnie bo musiałam wychodzic do pracy. A potem w internecie też się nie przyjżałam. Właściwie była jedna scena jak James szedł z Haną i Michaels mówił coś że ratował Hanę chyba cos takiego. A skąd się tam właśnie wziął James? to też jest zagadka. Powiedzcie mi jeszcze jak myslicie co Hana mogła załatwiać za formalności w związku z męzem w ambasadzie? Bo ja myślę że mogła być tam żeby wyrobić mu dowód albo paszport albo po prostu legalny pobyt w Polsce. Z tym pozwem rozwodowym to nie sądzę.
James_i_Hana 2012-12-09 19:35:11
jaaaaa Owszem bomba może być rozwiązaniem dla zakończenia jakiegoś wątku i tak naprawdę nie wiemy kiedy odcinek z wybuchem będzie pokazany. Skoro Rogacewicz mówił że może ktoś zginie, to w takim razie kto, jak myślisz? Falkowicz nie, bo Żebrowski mówił że zostaje w serialu. Przemek chyba też nie, nie sądzę żeby po raz drugi uśmiercili Jamesa, uważasz że może to być Gawryło?
jaaaaa 2012-12-09 19:37:19
Bo James to się na Hanie poznał i wie,że należy jej pilnować. Przecież jak nie rewolwerowiec to bomba ewentualnie wypadek. A własnie - ona przed tym wypadkiem nagrała się na telefon gawryły - i co się stało z ta wiadomością? Piotruś nie odsłuchał? Magda ukradła mu telefon, bo miała jasnowidzenie,że hana się odezwie ? a może nie miał już zdrowia odbierać?
anuśka 2012-12-09 19:39:34
Rogacewicz powiedział że może ktoś zginął a może nie. Więc nie mamy pewności że w ogóle ktoś zginął. Pewnie nie tylko tak zagadał żeby wzbudzić emocje. Pewnie na tym wybuchu ucierpi tylko Przemek tak myślę. I należy mu się może wreszcie skończy z tą swoją obsesją na punkcie Falkowicza. Ja Falkowicza nie bronię ale Przemek bardzo mnie wkurza tą swoją obsesją. Chyba nie ma obecnie w serialu takiego wątku którego trzeba by było się pozbyć i zlikwidować bohatera poprzez śmierć.
James_i_Hana 2012-12-09 19:44:42
Piotr jak zobaczył z jakiego numeru nagrana jest wiadomość to zrezygnował z odsłuchiwania i oddzwaniania bo bał się że ona znowu chce go w coś wkręcić, że potrzebuje znowu pomocy. Uznał że Hana ma braciszka i może się zwrócić do niego zresztą sam był już zajęty innymi sprawami :)
jaaaaa 2012-12-09 19:45:43
Normalny człowiek to sam załatwia formalności w ambasadzie. Tym bardziej,że on już kupę czasu spędził w Polsce i co, tak funkcjonował bez dokumentów? Rogacewicz mówił,ze może ktoś zginie, a może nie - tak,że w sumie nie wiadomo. Ja się jeszcze zastanawiam nad Jamesem, ale chyba uśmiercenie go po raz drugi tuz po zmartwychwstaniu i ponownie zrobienie z Hany wdowy to już by było poniżej czegokolwiek. ale kto ich tam wie. Czasami mam wrażenie,że myślą,że im głupiej, tym lepiej. A zginąć może jakiś przypadkowy pacjent.
anuśka 2012-12-09 19:46:03
Błagam was dajcie już spokój z tym Gawryłą i jego śmiercią. Wkurzacie się na mnie że ja się nakręcam i ciągle z tym Bukowskim. To jest mój ulubiony aktor w tym serialu i nie wyobrażam sobie serialu bez niego. Wtedy chyba przestanę oglądać. Więc nie nakręcajcie wy mnie. Proszę. Redakcja powiedziała na fb że Bukowski nigdzie się z na dobre nie rusza i że będzie w grudniu na planie więc co kłamali by? Gdyby miał odejśc to pewnie na różnych portalach by o tym pisali. W końcu jest jednym z głownych bohaterów serialu. Kiedyś pisali o odejściu Zosi i Kuby nawet o odejściu Marty pisali więc o nim też by pisali. Ludzie proszę was nie nakręcajcie mnie.
James_i_Hana 2012-12-09 19:48:02
W takim razie rozwiązaniem na ambasadę jest sprawa rozwodowa. James już wyjechał, a że on Angol to w w umowach unijnych rozwód można przeprowadzić nie koniecznie w kraju z którego pochodzą małżonkowie lecz przez ambasadę właśnie.
jaaaaa 2012-12-09 19:57:55
Anuśka, ale to ty wymyśliłaś śmierć Gawryły. Skoro tłumacza Ci,że człek nadal gra to przyjmij to po prostu do wiadomości. James, myślisz,że pozbędą się tak łatwo Twojego imiennika? W sumie taki bohater daje sporo możliwości w scenariuszu , ale w sumie to faktycznie mogą iść po najmniejszej linii oporu. Ale z drugiej strony po co mają ciągnąć te rozwody? Wyjechał, wzięli rozwód, taka info w serialu wystarczy, po co ta wyprawa do ambasady? Nie , to coś innego, tylko nie wiem co. I po co tam ten Przemek?Jako wsparcie? Może będą Wyjaśniać hanie, kim jest James?
anuśka 2012-12-09 20:15:03
Ok przyjmuję i koniec. A Rogacewicz tak tylko poweidział żeby wzbudzić emocje i tyle. Powiedzaił może ktoś zginie a może nie. Pewnie sam Przemek na tym ucierpi bo tak jak mówicie jego pokazywali z temblakiem na ręku a Bukowskiego wtedy na planie nie było. A z tą ambadasą to rozwód hm... może być że to rozwód ale to co piszesz jaaaaa że będą wyjaśniać Hanie kim jest James to brzmi bardzo sensownie i racjonalnie. W końcu ona pyta jego kilka razy kim ty jesteś? Do tej pory myślała że on jest fotografem a tu się okazuje że zupełnie kim innym. Więc dziewczyna w końcu chce się dowiedzieć kim jest jej mąż ( albo były mąż ) to ma sens. A kiedy będzie ten odcinek z wybuchem nie wiecie?
James_i_Hana 2012-12-09 20:18:40
Ja już nie wiem jak tłumaczyć Anuśce że skoro na fejsie podali że Marek Bukowski się nigdzie z NDINZ nie wybiera to tak jest a ona swoje :) Wiesz co ale co oni mieliby tłumaczyć Hanie? Przecież James podobno sam jej o wszystkim w końcu powie, więc może skoro jest tam i Hana i Przemek to mają potwierdzić tożsamość Jamesa. No chyba że James w międzyczasie coś nawywijał. Ja nie chce że pozbywali się mojego ulubieńca z serialu, bynajmniej nie tak szybko. Narazie nic nie idzie po najmniejszej lini oporu, chyba że rzeczywiście ponownie uśmiercą Jamesa i Hana znowu będzie musiała załatwiać przez ambasadę że on jednak nie żyje albo już nie wiem co :)
anuśka 2012-12-09 20:26:42
No widzisz ha ha ha taki ciężki ze mnie przypadek :) ale już koniec z Bukowskim przyjęłam do waidomości i koniec. A co ponownej śmierci Jamesa to byłoby nie głupie rozwiązanie ale wtedy to już Hanę na prawdę czeka psychatryk. Po co jej to. Ale wtedy nie miałaby wyrzutów sumienia że wiąże się z innym facetem a mąż żyje i rozwiodła się z nim dla miłości do drugiego faceta ( Piotra ). Ale tyle nieszczęść. Jeszcze to prawdopodobne poronienie. Może już dosyć tego jak dla niej co? Niech sobie ten James żyje ale niech może po prostu wyjedzie a Hana niech w końcu będzie pewna co czuje do męża a co do Piotra. Bo skoro twierdzi że męża nie kocha to jak Piotr powiedzmy wyjechał to po co ona miałaby znowu być z Jamesem. To by było trochę głupie. No i skoro kocha Piotra to niech o niego walczy i nie poddaje się.
James_i_Hana 2012-12-09 20:27:24
Tak w ogóle to jeżeli on miałby być tajnym agentem, to odpowiednie służby odwiedziłyby Hanę i Jamesa i uświadomiliby Hanie kim jest jej mąż. Po co wycieczka do ambasady, przecież to tajne zadanie, objęte tajemnicą, takich rzeczy nie wyjaśnia się w publicznych budynkach, chyba....
James_i_Hana 2012-12-09 20:31:10
Wydaje mi się że Hana jak już wszystko wyjaśni jej się z Jamesem, a Piotr zajmie się Tośką, to Hana poczuje mięte do nowego doktorka w LG, tego pomocnika Falkowicza...Młody i całkiem nieźle się prezentuje, więc Hana będzie miała kolejną fazę na kolejny towar :)
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
 • Niusy z serialu: Zaginięcie Tosi!

  O poranku, Tosia wymyka się cicho z domu - i biegnie prosto na postój taksówek. A jej mama wpada w ...
 • Artykuł: Odcinek 518

  Przemek ma wyrzuty sumienia, że spędził noc z Olą – jeszcze nie jest gotowy na związek.
 • Niusy z serialu: WIDEO: Mała swatka w Leśnej Górze!

  Zapraszamy na 514 odcinek "Na dobre i na złe" - i nietypowe oświadczyny. Już wkrótce, mała Tosia po ...
 • Niusy z serialu: Trudne pytanie

  W odcinku 514 Gawryło poznaje największy sekret Hany. Przypadkiem dowiaduje się, że jego ukochana by ...
 • Artykuł: Odcinek 514

  Po wieczornym zajściu między Agatą a Latoszkiem dochodzi do spięcia.
Bitwa

Tomasz kontra Przemek

Tomasz
Przemek
Liczba głosów: 73406
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Której parze kibicujesz najmocniej?

 • Agata i Marek
 • Hana i Piotr
 • Lena i Latoszek
 • Wiki i Tomasz
 • Nina i Sambor
 • Ola i Przemek
 • Wiki i Adam
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
więcej >> x
 
BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!