TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
 
Odwiedź Na dobre i na złe na Facebooku-u Oficjalny kanał serialu na YouTubie

Odcinek 503 / Premiera: 2012-12-12 20:40

Data publikacji: 2012-12-05 
Piotr dostaje list, w którym profesor Soszyński powierza mu opiekę nad żoną i córką.
Odcinek 503
Odcinek 503

Piotr dostaje list, w którym profesor Soszyński powierza mu opiekę nad żoną i córką. Na prośbę Gawryły, Magda przyjeżdża do szpitala. Jest niezadowolona, gdy dowiaduje się o ostatniej woli męża. Później Piotr proponuje, aby zamieszkała z Tosią w jego domu.

Przemek szuka dowodów na szkodliwość leków podawanych przez Falkowicza chorym na SM. Namawia Agatę na zrobienie badań pacjentowi, u którego wystąpiły nowe dolegliwości. W rozmowie z pacjentem Agata zdradza się, że wie o jego zarażeniu wirusem HIV. Krzysztof zapowiada, że oskarży Zapałę o ujawnienie tajemnicy lekarskiej.

Spacerujący nad rzeką Hana, James i Latoszkowie zauważają tonących wioślarzy. James błyskawicznie podpływa do Maxa, wyciąga go z wody i fachowo udziela mu pomocy. Hana czuje, że mąż ukrywa przed nią swoją przeszłość - po tym zdarzeniu staje się jeszcze bardziej podejrzliwa. Później dowiaduje się, że James zapłacił za swoje leczenie. Poszkodowani sportowcy trafiają do Leśnej Góry. Max przeprasza Adama za swoje zachowanie w łodzi, przez które doprowadził do wypadku. Wtedy dowiaduje się, że kolega choruje na cukrzycę i dlatego wiosłował wolniej. Sam zostaje zatrzymany w szpitalu z powodu złych wyników. Latoszek jest zazdrosny o Lenę – uważa, że za dużo uwagi poświęca przystojnemu Maxowi.

Marek próbuje wymigać się od zrobienia pacjentowi wkłucia centralnego. Zakłopotany docinkami Agaty zbiera się na odwagę. Po zabiegu u Adama występują powikłania - Agata domyśla się, że kardiolog popełnił błąd. Marek przyznaje, że ma to związek z wydarzeniami w jego życiu w przeszłości.

Komentarze
ola81131 2012-12-05 21:42:14
Pierwsza!!! super odcinek sie zapowiada
Ayumi 2012-12-05 21:47:36
Na stronie TeleMagazynu możecie przeczytać streszczenie odcinka 506 :) Mam nadzieję, że Piotr nie zostanie z Magdą i Tosią...
Ayumi 2012-12-05 21:48:06
*504, przepraszam za pomyłkę.
hana_goldberg 2012-12-05 22:00:11
No macie racje zapowiada sie niezly odcinek juz sie nie moge doczekac a ta Magda niech sie odwali od Piotra i niech on bedzie z Haną :**
Gabax33 2012-12-06 08:26:55
Mi się wydaje,że Hana już będzie bardzo żadko grała w Na Dobre i na Złe :( Bardzo mnie to smuci,ale jakoś jej tam nie pokazują :(
werka12597 2012-12-06 15:22:39
gdzie jest HANA bez niej ten serial niema szans!!!!!!!!! a magda ma wyjechać i zostawić piotra wkońcu będzie miał dziecko z HANĄ
fan na dobre i na zle 2012-12-06 16:44:53
Czy James dojdzie do lekarzy w Szpitalu w Leśnej Górze ?
James_i_Hana 2012-12-06 16:54:58
Cos mi sie mocno zdaje ze dolacza Jamesa do stalej obsady i bedzie pracowal w Lesnej Gorze. Inaczej nie kombinowaliby z ta branza medyczna.
anuśka 2012-12-06 17:32:50
Nie no bez przesady. Przecież James nie ma nawet ( chyba ) wyształcenia medycznego. Więc jak może pracować w Leśnej Górze. A poza tym jak Hana ma być z Piotrem ( raczej tak będzie ) to James miałby być jako kto? Patrzył by sobie spokojnie z boku jak jego była żona jest szczęsliwa z innym facetem? A poza tym James cały czas mówi o wyjeździe z Polski nawet w odc 503 o tym mówi więc chyba nasz kraj mu nie odpowiada jako miejsce do życia. Głupotę by zrobili gdyby zrobili tak jak mówisz. A poza tym Michaelsa nie ma juz znowu w raportach z planu. Był wtedy raz i od tamtej pory cisza. A może gdyby był to umieszczali by jego nazwisko w raportach. W końcu to nie jest już tajemnicą że gra w serialu.
ola81131 2012-12-06 19:09:13
Ale James nie jest lekarzem :)
James_i_Hana 2012-12-06 19:24:06
a skad wiecie kim jest James? mial byc fotografem, okazal sie szpiegiem, a wiec i lekarzem tez moze byc.
anuśka 2012-12-06 19:34:11
To by było już za bardzo naciągane. Bez przesady. Tak jak mówiłam Michaelsa nie ma w raportach z planu od tamtej chwili kiedy jego nazwisko pojawiło się pod koniec listopada w rozpisce. Od tamtej pory cisza. Więc albo to jest znowu jakaś zagrywka ze strony redakcji że znowu nie ujawniają jego nazwiska żeby budzić emocje. Albo faktycznie go nie ma. Wolałabym żeby to była ta druga możliwość. Bo w sumie po co mieliby znowu ukrywać jego obecność na planie? Emocje to byłby powód? To po co w takim razie ujawniali jego nazwisko wtedy pod koniec listopada? W listopadzie Michaels pojawił się na planie dwa razy. Raz miał zdjęcia z Kamillą i panem Markiem a drugi raz już pana Marka nie było na planie jak był Michaels. Więc ja już się w tym pogubiłam Nie sądzę jednak żeby zrobili taką głupotę i zostawili Jamesa na stałe. Po co? i w jakiej roli skoro Hana ma być z Piotrem i pewnie prędzej czy później będzie. Nie to by było bardzo naciągane.
James_i_Hana 2012-12-06 20:02:00
Hmmm. ale kto powiedzial ze Hana ma byc z Piotrem? Piotr wybral inna droge, a Jake sie nie poddal. Marka Bukowskiego nie ma na planie, w ciagu 3 miesiecy byl chyba z 6 razy moze.... wiec z Hana moze byc James. A skoro byl tajniakiem w branzy medycznej, potrafi jak widac fachowo udzielic pierwszej pomocy.... to moze jednak jest lekarzem, o czym nawet Hana nie wie :) Nie pisz ze cos jest naciagane..... bo wszystko od momentu pojawienia sie Jamesa jest naciagniete do granic i czekam az to wszystko peknie :)
anuśka 2012-12-06 20:28:40
Jestem pewna że w odcinkach które teraz kręcą Hana jeszcze nie jest z Piotrem. A to że pana Marka nie ma planie jeszcze nic nie znaczy skoro redakcja napisała że pan Marek nigdzie się z na dobre nie rusza. Po co by ukrywali znowu że na planie jest Michaels? Jak go nie ma w rozpisce to chyba znaczy że go nie ma. Więc pewnie Piotr wyjechał ( dlatego pan Marek tak rzadko się pojawia na planie )wyjechał pewnie z Magdą i Tosią. A Hana pewnie jest sama skoro Michaelsa nie ma na planie. A że Piotr będzie z Haną? Na to przecież czeka tysiące fanów tej pary. Ludzie nawet nie przyjmują do wiadomości że może być inaczej. Przecież Dereszowska powiedziała w wywiadzie że ona tylko na kilka odcinków się pojawi. A James też nie sądzę żeby dłużej zabawił. Skoro nie ma go w rozpisce.
James_i_Hana 2012-12-06 20:36:54
Ale ani Magda ani James nie maja nic do bycia razem Hany i Piotra.... Magda odejdze, James moze tez ale podejrzewam ze Hana bedzie miala nowego adoratora.
anuśka 2012-12-06 20:56:46
Jak to nie mają? Przecież to oni stoją na przeszkodzie do ich ( Hany i Piotra ) bycia razem. Gdyby nie pojawił się ten James i później Magda to Hana i Piotr byliby razem. A z tym adoratorem to myślisz pewnie o tym nowym pomocniku Falkowicza? tym Adamie? Ale nie no nie psuj mi złudzeń i innym fanom HaPi. Oni muszą być razem. Nie róbmy z Hany........ ona zasługuje wreszcie na szczęście. A znajdzie je u boku faceta którego kocha czyli Piotra. Zresztą będzie maiła dziecko i jeśli nie będzie z Piotrem ( na razie ) to ono raz że będzie jej zawsze o nim przypominało a dwa że ono będzie dla niej najważniejsze a nie jakieś romanse. A skoro Hana ma nie być z Piotrem ( w co nie wierzę ) a pan Marek nie odchodzi z na dobre to co się w takim razie stanie z Piotrem? Hana i Piotr muszą być razem na takie zakończenie czekają z wielką niecierpliwością wszyscy fani tej pary, która jest teraz chyba najpopularniejszą i najbardziej lubianą parą w serialu. Więc musi się to szczęśliwie skończyć.
James_i_Hana 2012-12-06 22:09:43
Zacznijmy od tego że nie ma już pary HaPi. To są dwa osobne życia. Dziecko? Ile to kobiet żyje z facetem mając dziecko z innym (patrz chociażby Magda - w tym przypadku należą jej się brawa, że została przy mężu odrzucając kochanka). Marek nie ma nigdzie odchodzić. Z Wiki i Agatą też szykowało się wielkie ajlowiu.... Nadal pracują razem w jednym szpitalu i nikomu to nie wadzi, nawet współpracuje im się dobrze. Hana jest z innej specjalizacji, nie musi za często widywać Gawryły. Oby tylko Piotr nie wrócił z tej swojej nieobecności z obrączką na palcu :)
anuśka 2012-12-06 22:21:25
Nie no pojechałeś po bandzie James_i_Hana. Mi już normalnie sił brakuje i jak przeczytałam co napisałeś to zaczęłam się śmiać. To jest możliwe zgadzam się. Ale nie do końca bo Dereszowska nie dołączy do stałej obsady tylko pojawi się w kilku odcinkach. Chyba że Piotr zostanie zaraz po ślubie wdowcem z dzieckiem. Więc to rozwiązanie z obrączką jest raczej nie możliwe. To z wdowcem jest możliwe i nie byłoby według mnie takie głupie. Ja tylko próbuję zrozumieć tą długą nieobecność pana Marka na planie i jakoś to wytłumaczyć i stąd mój pomysł z wyjazdem. Ale najważniejsze że pan Marek zostaje a ja dalej będę wierzyła w to że Hana i Piotr będą razem.
James_i_Hana 2012-12-06 22:33:13
Uwielbiam nietuzinkowe, nieprzewidywalne rozwiązania :) Z tym wdowcem nieźle pomyślane. Piotr będzie miał 2 swoich dzieci przy sobie a co tam. Na nieobecność Gawryły są chyba tylko dwa rozwiązania: wyjazd z Magdą lub paka za niedopilnowanie tajemnicy badań. Być może dlatego wprowadzają nowego bohatera jako pomocnika Falkowicza. Cały czas jednak będę twierdził że przy Piotrze widzę konkretną babkę, mocno stąpającą po ziemi, taką co to potrafi podjąć "męską" decyzje...... a nie wymemłaną Hanę :)
anuśka 2012-12-06 22:46:10
No ten mój pomysł z wdowcem zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Wtedy mielibyśmy Magdę na zawsze z głowy i nie byloby powrotu do przeszłości a Piotr jako jedyny krewny i biologiczny ojciec Tosi miałby ją już zawsze przy sobie i nie byłoby dylematu które dziecko ma wybrać i którą kobietę. Nie głupie to. Ale może po co od razu wdowiec. Przecież po co mieliby od razu brać ślub. A ja nadal będę obstawała przy swoim że Hana musi być z Piotrem i będzie. To najlepsza para w tym serialu.
James_i_Hana 2012-12-06 23:01:09
Pewnie tak będzie, że w końcu kiedyś się zejdą, ale to potrwa jeszcze ładnych parę miesięcy o ile nie następny sezon
kamilaa_baar_;** 2012-12-08 14:42:00
Ja chce, żeby Hana była z Piotrem !!!
jaaaaa 2012-12-08 19:38:01
A ja nie chcę.
anuśka 2012-12-08 20:24:00
To chyba jesteś w mniejszości. Ja też chcę żeby Hana była z Piotrem podobnie jak większość.
jaaaaa 2012-12-08 21:19:57
Anuśka, czy ty prowadziłaś jakies badania na ten temat? Bo ten argument,ze ty chcesz podobnie jak większość zaczyna być nieco nużący. Nawet na tym forum widać podzielone poglądy i to jest właśnie fajne. zresztą o to chodzi producentom.
anuśka 2012-12-08 22:02:49
Nie prowadziłam żadnych badań i nie obrażajmy się nawzajem bo każdy ma prawo do swoich poglądów. Ja po prostu przeglądam różne strony i widzę ankiety które są tam zamieszczane i wyniki tych ankiet. Zadają w tych ankietach pytanie kogo powinna wybrać Hana albo jak widzisz jej przyszłość. I w tych ankietach zdecydowanie wygrywają zwolennicy Hany i Piotra. Piotr ma miażdżącą przewagę. A poza tym przeglądam fb i forum a szczególnie wątek Hana i Piotr i czytam co ludzie tam piszą. Na fb też w komentarzach mnóstwo ludzi pisze że chce żeby Hana wróciła do Piotra to na prawdę jest zdecydowana większość. Nie wspomnę już o froum i o wątku Hana i Piotr. To co niektórzy fani tej pary tam piszą i jakie mają infantylne i dziecinne pomysły zupełnie odbiegające od rzeczywistości jak z bajki to jak to czytam to mi samej fance tej pary śmiać się chce i zrywać boki. Więc na tej podstawie wysnuwam wniosek że o wiele więcej jest ludzi którzy chcą zejścia się HaPi i wierzą w to niż tych którzy jak wy tego nie chcą. A co zrobią scenarzyści to już inna sprawa i my raczej nie mamy na to wpływu.
jaaaaa 2012-12-08 22:11:08
Anuśka, nie chciałam Cię obrazic. jeśli tak to odebrałas to przepraszam. Niemniej jednak namawiam,żebyś przychylniej spojrzała na Jamesa -magika. Faaajny facet.
anuśka 2012-12-08 22:20:47
Ja nie mam nic przeciwko niemu bo faktycznie fajny facet i nawet nie brzydki. Dla mnie jednak najprzystojniejszy pozostanie Piotr. Ale James to fajny aktor nie powiem. Nie mam już siły sprzeczać się z wami ( z tobą i James_i_Hana ) bo mam wrażenie że to wygląda tak: huzia na Józia. Wy mnie nie przekonacie że między Haną i Piotrem nie ma miłości a ja was nie przekonam że jest i pozostańmy przy swoich poglądach. A i tak wpływu na scenariusz nie mamy. widziałam w komentarzach chyba pod fotostory że już dzielicie łupy więc zostawcie coś dla mnie :)
jaaaaa 2012-12-08 22:33:35
Możemy zostawić Ci Piotra. Tylko nie w pakiecie z Haną. Nie wiem jednak , co na to Janes_i_Hana.
jaaaaa 2012-12-08 22:34:42
I jako gratis Przemyslawa.
anuśka 2012-12-08 22:35:58
Piotra biorę w ciemno. A James_i_Hana no cóż może da się jakoś przekonać.
anuśka 2012-12-08 22:37:20
A za Przemysława dziękuję. Może i nie brzydki ( nie dorównuje Piotrowi jak dla mnie ) ale bardzo ostatnio wkurzający gość.
jaaaaa 2012-12-08 22:51:50
Anuska, ale z Piotrem to oni na pewno urozmaiciliby Ci czas> Musiałabyś mocno pilnować,aby sobie krzywdy nie zrobili. A poważniej - nie miej wrażenia,że Cię atakujemy, bo to nie tak. To przecież tylko żarty.
anuśka 2012-12-08 22:56:58
Wiem fajnie jest tak sobie popisać z kims kogo się nie zna i powymieniać zdania. Ale faktycznie poczułam się trochę jak siła złego na jednego. Niech Piotr sobie będzie z kim chce ale oby pan Marek nie odchodził z serialu. A wiemy że nie odchodzi i oby Piotra nie było mniej w następnych odcinkach. Co do urozmaicenia czasu. To ja jednak zostanę tylko przy Piotrze. Przemysław podpadł u mnie. Uwziął się na Piotra który nie jest niczemu winien.
James_i_Hana 2012-12-09 00:05:02
W co wy mnie dziewczyny chcecie wplątać? :) Mój nick jest dla przekory. Anuśka już wie że ja nie trawię Hany. Ta kobieta do mnie nie przemawia. Pisałem już że miała fajny start,ale potem było z nią coraz gorzej. Za podpowiedzią *jaaaaa* wziąłbym sobie Miri, trochę egzotyki i konkret kobieta takie lubię :)
anuśka 2012-12-09 11:59:09
To nie ma sprawy Miri może być twoja. Ja biorę Piotra a co z jaaaaa? Kogo dla niej zostawimy? Ja Hanę lubię ale może po tym jak potraktowała Piotra jak go bezwzględnie zraniła i wbiła mu nóż w samo serce to lubię ją trochę mniej. Ale nie straciłam jeszcze całkowicie do niej sympatii. Zobaczymy co będzie dalej. Jak dalej będzie postępowała.
Vanessa 2012-12-09 15:15:41
Ona mu musi o tym powiedzieć. Oni muszą być razem, nie dziś to jutro...
anuśka 2012-12-09 16:11:58
Ja myślę że będą tylko to trochę potrwa bo na razie pana Marka nie ma na planie już prawie miesiąc i nie wiadomo kiedy będzie. Więc to raczej nie napawa optymizmem.
emii08 2012-12-09 21:00:38
już nie moge się doczekać środy !!!! ;))))
jaaaaa 2012-12-09 21:05:43
a ja nie mogę dodawać komentarzy, ciekawe dlaczego.Sprawdzę tu.
James_i_Hana 2012-12-09 21:07:55
no nareszcie :) mi tamtym forum też nie dodawało :)
anuśka 2012-12-10 19:55:27
Jesteście tu czy gdzie?
jaaaaa 2012-12-10 19:56:41
tu, przed chwilą weszlam. Wkurzają mnie te limity komentarzy.
jaaaaa 2012-12-10 19:57:21
Da się znaleźć, jakieś miejsce,żeby spokojnie popisać bez szukania się bez przerwy? macie jakiś pomysł?
James_i_Hana 2012-12-10 19:57:37
jestem
James_i_Hana 2012-12-10 19:58:04
jaki ten serwis jet beznadziejny, żeby limitować wpisy wrrrrrrrrrrrrrrrr :)
James_i_Hana 2012-12-10 19:59:22
musimy w razie awarii umówić gdzie będziemy dalej pisac
anuśka 2012-12-10 19:59:34
No ja też jestem. Na razie jest jeszcze miejsce tu i pod zwiastunem a potem nie wiem pomyślcie.
jaaaaa 2012-12-10 20:01:00
no. Tu nie majakiego form, zeby sobie spokojnie wątek załozyć i pisać bez limitu? Anuska, nie źlij się, my Cie nie atakujemy, rozumiemy,że lubisz doktora Piotra i chcesz,zeby go było jak najwięcej w serialu.
James_i_Hana 2012-12-10 20:01:44
no to w razie draki to pod zwiastunem, a teraz wyczerpujemy limit tutaj :) Powinni nam płacić za te dyskusje :)
anuśka 2012-12-10 20:03:31
Ok miałam gorszy dzień w pracy bo mam teraz dwa razy więcej roboty. Sami naciągacie mnie na gadanie o nim a potem się nabijacie i mówicie ze to nużące. Ale ok koniec. Jest forum tego serialu ale nie wiem czy tam się da założyć wątek i czy macie tam swoje konta. bo ja mam.
jaaaaa 2012-12-10 20:04:08
Próbowałam na tym forum, ale do bani. Umówmy sie,że bedziemy pisać w gealerii, jak się kończy odcinek to przenosuimy się pod poprzedni, co wy na to? Np. teraz pod 502, później 501 itd.
jaaaaa 2012-12-10 20:05:46
Zresztą dobra , ja się dostosuję. I michaelsa też nie ma, pewnie już nie gra. a szkoda. Zostaje nam Hana. I Przemysław. Dobrze,że chociaż Wiki jest.
James_i_Hana 2012-12-10 20:06:31
Tylko że tam też już jest tyle wpisów że nie wiadomo na ile nam starczy. Opanujemy tą stronke NDINZ całkowicie, może nikt się nie będzie wcinał :)
anuśka 2012-12-10 20:06:38
OK w galerii pod odcinkami jeśli tam będzie miejsce. Czyli teraz tu potem pod zwiastunem mam was szukać bo robię sobie krótką przerwę. A potem pod poprzednimi odcinkami w galerii tak?
anuśka 2012-12-10 20:07:47
No to gdzie mam was szukać za pół godziny?
James_i_Hana 2012-12-10 20:07:55
Słuchajcie ale jak to będzie dalej, bo na razie jest i Hana i Piotr i James i Tosia i dziecko w drodze następne. Znamy faktu do odc 504 czy jak?
jaaaaa 2012-12-10 20:08:29
No.Jak za bardzo opanjemy to jeszcze nas wywalą.A mamy takie świetne pomysły.Np. co sądzicie o hanie i falkowiczu?
James_i_Hana 2012-12-10 20:08:58
anuśka jesteśmy tu potem pod zwiastunem jakby co
James_i_Hana 2012-12-10 20:10:30
Pooglądałem trochę te nieszczęsne rozpiski na fejsie i tam ostatnio dużo jest Wiki i Falkowicza, więc bardziej tutaj bym coś widział, ale Hana i Falko to by był dopiero mezalians :)
jaaaaa 2012-12-10 20:11:24
Tyle znamy, dalej cisza, nie ma żadnych streszczeń ani nić. dlatego możemy pofantazjować. Ja mam wrażenie,że Hana na razie bedzie sama. Nie ma okazji powiedzieć Piotrowi o dziecku, a jamesa nie chce. A później dojzdzie o wniosku,że nie chce Piotrowi niszczyć związku, wiec się poświęci. tylko nie wiem, czy dziecko też poświeci, czy ze względu na nie zechce prawdy.
James_i_Hana 2012-12-10 20:14:52
ale tam się między Haną i Piotrem chyba bardzo zepsuje, bo zaczną sobie docinać i atakować drwinami a to zły znak, ale chyba się nie znienawidzą bo Hana będzie jednak chciała powiedzieć Piotrowi o dziecku, ale się biedaczce nie uda
jaaaaa 2012-12-10 20:15:59
Wszystko zależyy, jak zechcą potraktowac Magdę i Piotra.Jeśli to bayła miłość to jest szansa ,ze zechcą ją odrodzić, a wtedy hanie dadzą spokój.
jaaaaa 2012-12-10 20:17:47
W ostatnim odcinku hana była bardzo otwarta na Piotra, tylko on byl ironiczny, a później nie dal jej szansy na wypowiedź, bo popędził do Magdy.
James_i_Hana 2012-12-10 20:18:34
tym bardziej że Bukowski jednak trochę nie grał, więc coś się z nim musi w tym czasie dziać. Ja to już kiedyś nawet zażartowałem, żeby ten Piotr nie wrócił z tego przebywania z Magdą zaobrączkowany
James_i_Hana 2012-12-10 20:20:24
Nie oglądałem 503 więc nie wiem co oni tam wyczyniali, ale wyglada na to że Piotr walczy tą samą bronią co Hana gdy pojawił się James. O to nie było dla niego miłe
jaaaaa 2012-12-10 20:21:02
Wiesz co, na fejsie ktoś rzucil,że będą jaja, jak się okaże,że Piotr nie może mieć dzieci tudzież,że Tosia nie jego. Aczkolwiek cuda się zdarzają. Pamiętasz odcinek z Herbuś?
James_i_Hana 2012-12-10 20:24:51
To by były dopiero cyrki. Bezpłodny Gawryło :) Magda mogła mieć innego kochanka ale co Hana? Niepokalane poczęcie czy jak.
jaaaaa 2012-12-10 20:27:30
MNie jeszcze intryguje, jak dojdzie do tego,że james zostawi hanę i "odda ją" Piotrowi, co to niby Piotr mu powie,że ma inne zobowiązania. Zastanawia mnie,czy james i hana bardzo się pokłócą i czy już wyczerpali jego ataki agresji.A moze on tak z dobrego serca,żeby ukochana się nie męczyła? Wot jaki biedny rycerz. Pół świata przemierzył, zycie niemalże w podróży stracił, a teraz jeszcze dobowolnie się poświęci i ukochaną przekaże w inne, dobre ręce... A w ogóle Polska jaki niebezpieczny kraj, zobacz, as wywwiadu, a tu go mało co nie ukatrupili..
jaaaaa 2012-12-10 20:28:28
Wiesz, co do hany to wszystko jest możliwe. Bocian i kapusta też.
jaaaaa 2012-12-10 20:34:53
I wiesz co, on w następnym odcinku traktuje ją, jakby była nienormalna.Zbywa jej pytania, a na dokładkę głupoty odstawia. Topielca widział, jak się w filmie ratuje- tak twierdzi. I płaci za szpital za jej plecami, licząć zapewne,że ona się jakimś cudem nie dowie. Ciekawe jakim. Albo mu się coś w głowie faktycznie poprzestawiało albo kłamać nie umie, to co to za tajniak?
James_i_Hana 2012-12-10 20:36:03
Tak wątek Hany i Piotra to nieograniczone pole do scenariuszowych popisów. A co ten biedaczyna James ma z nią począć, seksu z nim nie chce, chociaż ostatnio trochę więcej przytulanek i buziaków mu serwowała ale nic po za tym. No facet jest chyba inteligentny skoro to tajny agent. Skoro tak się kochali, tak długooo nie widzieli, tyle wycierpieli a ona nic :) Pewnie jeszcze ją przyłapie jak siedzi strapiona, być może spoglądając na ostatnie fotki z Piotrem to się domyśli że przeszkodził im życiu. A tak swoją drogą to ja tego Gawryłe podziwiam za tą trepanację czaszki, toć przecież żaden inny gość na jego miejscu nie dałby rady nie popełnić błędu w sztuce lekarskiej :)
James_i_Hana 2012-12-10 20:38:00
Nie no James nie może być taki głupawy
jaaaaa 2012-12-10 20:43:45
no siedziała nad laptopkiem ze zdjęciem gawryły, jak mąż w szlafroku wszedł to zdjęcie schowała i stwierdzila,że zaraz przyjdzie. Nic nie wskazywało po co przyjdzie. Swoją drogą ona i tak ewolucję przeszła - pamiętasz, na początku nie chciała go całować, później nie miała oporów. A co do gawryły - to pamietaj,że ona mu jeszcze na ręce patrzyła zza tej szyby.Chłop ma żelazne nerwy.
anuśka 2012-12-10 20:47:43
Jestem i jak wam idzie. widzę ze dobrze beze mnie. A ja ciągle myślę jak to zroibć żeby można było gadać bez żadnych limitów. może to forum to nie głupi pomysł żeby założyć jakis wątek dla nas was i zablokować go jakoś zeby inni nie mieli dostępu.
jaaaaa 2012-12-10 20:48:58
Znaczy oni obaj mają żelazne nerwy. Zdrowy stosunek ma do siostry Przemysław - zajmuje się sobą. A co do jamesa to ja tak piszę , bo wkurza mnie niekonsekwencja scenarzystow - na coś mogliby się wreszcie zdecydować,, skoro go ożywili, a nie bezsensownie mącą. A nie masz wrażenie,że Gawryło z Jamesem to powinni razem na wódkę pójśc ewentaualnie dac sobie po twarzach i sprawę załawić między sobą nie pytając Hany o zdanie? Bo ona i tak nie ma zdania...
James_i_Hana 2012-12-10 20:50:19
Dziwne to trochę z nią było. Bo w szpitalu jak się odnalazł to nacałowała go na oczach Gawryły ze hoho, narobiła ambarasu a jak znalazła się z Jamesem sam na sam i Gawryło nie widział to Jamesa nie chciała. A to było wszystko w tak krótkim czasie. Przecież wtedy jeszcze nic nie wskazywało na to że James to taki ważny gość w wywiadzie. A co do tej operacji to Piotr miał naprawdę niezłe opanowanie, jeszcze jakby ona tam zemdlała to nie wiadomo kogo bym miał ratować :)
jaaaaa 2012-12-10 20:50:56
Dobrze, anuśka,że jesteś, razem raźniej i cieplej....
James_i_Hana 2012-12-10 20:53:20
Gawryło niech już lepiej nie pije więcej, chociaż z Jamesem powinni sobie wręcz dać po ryju, to było chociaż wiarygodne, a nie klepią się po plecach, przerzucają tą Hanę z rak do rąk. A teraż żaden jej nie chce. O anuśka jesteś w końcu. Ja tam się nie znam na zakładaniu tych wątków. Ty musisz nad tym pomyśleć
anuśka 2012-12-10 20:54:03
To co tu jest jeszcze miejsce. A co z tym forum? Tam moglibyśmy nawet 100 stron zająć i nikt by nie miał pretensji o to że zajmujemy całą stronę bo w końcu ktoś się wkurzy i nas stąd wykurzy. Może jakoś spróbujmy na tym forum albo nie wiem gdzie.
jaaaaa 2012-12-10 20:54:04
No właśnie, najpierw go całowała, później jak przywiozla sprzęt do rehabilitacji i spotkała pPiotra to już nie , później znow go z całowała, ale wmiędzyczasie z łazienki wywaliła. Nie wiem, może to hormony ciążowe...
anuśka 2012-12-10 20:56:32
Słuchajcie ja mogę wątek na forum założyć ale czy wy macie tam konta i inni nam się będą wcinać. A to froum to byłoby najlepsze rozwiązanie.
jaaaaa 2012-12-10 20:56:44
jak potrafisz do zakladaj wątek na forum, tylko nam powiedz gdzie. Ja uważam,że fajnie byłoby, jakby Gawryło właśnie zaczął szukać ucieczki w alkoholu, można by fajne sceny pokazać, trudne, jak to w życiu, anie sam lukier. ale na to scenarzyści nie pójdą.NO i fanki nie zniosą pijanego Gawryły.
jaaaaa 2012-12-10 20:57:19
Nie mam konta, ale mogę zalożyć, poświęcę się
jaaaaa 2012-12-10 20:58:22
Wiecie co, ja się naprawdę świetnie bawię gadając z wami,normalnie czuję, jak stresy mnie opuszczają
James_i_Hana 2012-12-10 20:58:56
no to może jutro to zrobimy dziś szkoda czasu. tak fajnie się rozkręcamy. Anuśka ja konto też tam założe później
anuśka 2012-12-10 21:01:16
Założyłam wątek na froum serialu na dobr ei nazłe. Wątek nazywa się nasze dyskusje. Spróbujcie tam czeka na was. A na forum jestem wydra.
jaaaaa 2012-12-10 21:01:48
Hana nie może popaśc w alkoholizm, bo w ciąży, ato też mogłoby być ciekawe.... james jeszcze zostaje, ale pewnie ma mocną głowę, szkolony skubaniec...
jaaaaa 2012-12-10 21:02:21
Zaraz zobaczę
anuśka 2012-12-10 21:05:59
I co jesteście już tam na forum? Wątek czeka na nasze niekończące się dyskusje.
jaaaaa 2012-12-10 21:06:01
Dobra, zarejestrowałam się, zaraz dostane meila z aktywacją. Pytali mnie, jak się nazywa stolica Polski, hehe.
James_i_Hana 2012-12-10 21:06:32
zaraz mnie coś trafi, z tego obrazka to co mam wpisać bo tam sa 2 słowa.pomocy
anuśka 2012-12-10 21:07:10
A ty James_i_Hana? Jesteś tam? bez ciebie się nie bawimy.
James_i_Hana 2012-12-10 21:08:50
anuśka ratuj mnie co mam tam do cholery wpisac oba słowa czy jedno czy co
anuśka 2012-12-10 21:09:26
Jak wam idzie?
jaaaaa 2012-12-10 21:10:39
wszystkie słowa, ze spacją
anuśka 2012-12-10 21:10:41
Nie wiem chyba jedno próbuj czekamy! Albo wpisz wszysttko metodą prób i błędów.
jaaaaa 2012-12-10 21:11:31
jak się przyjrzysz to zobaczysz,że tam są litery, tylko takie niby ozdobne. wielkie zrób jako wielkie.
James_i_Hana 2012-12-10 21:12:34
kur...................................
James_i_Hana 2012-12-10 21:13:53
dobra poszło
Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zarejestruj się.
Zobacz również
 • Niusy z serialu: Wideo wspominkowe

  Pytamy w ankiecie, która z par była w minionym sezonie Waszą ulubioną. Zapraszamy na specjalne wideo ...
 • Ekstra: Wideo wspominkowe

 • Artykuł: Odcinek 522

 • Artykuł: Odcinek 529

  Hana i Piotr szykują się do ślubu, ale - tuż przed uroczystością - w USC dochodzi do wypadku.
 • Artykuł: Odcinek 528

  Falkowicz przyprowadza na badania pacjentkę, która jako pierwsza brała jego lek.
Bitwa

Ludmiła kontra Nina

Ludmiła
Nina
Liczba głosów: 64651
Zobacz wszystkie bitwy »
Ankieta

Której parze kibicujesz najmocniej?

 • Agata i Marek
 • Hana i Piotr
 • Lena i Latoszek
 • Wiki i Tomasz
 • Nina i Sambor
 • Ola i Przemek
 • Wiki i Adam
 • BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Zapraszamy na powtórki
 • M JAK MIŁOŚĆ Zapraszamy na powtórki!
 • M JAK MIŁOŚĆ M jak Muzyka - K jak Kacper!
 • BARWY SZCZĘŚCIA Barwy szczęścia bezkonkurencyjne!
 • M JAK MIŁOŚĆ Kulisy: Grabina w płomieniach
więcej >> x
 
BARWY SZCZĘŚCIA WIDEO: Pierwszy zwiastun 9. sezonu!